Ruszyły szkolenia w ramach Akademii Memodo!

Ruszyły szkolenia w ramach Akademii Memodo!
Memodo

Za nami pierwsze webinary o magazynach energii! Na tym jednak nie koniec. Poznaj Akademię Memodo – nasz nowy projekt, w którym eksperci i producenci współtworzą wyjątkowe szkolenia, w trakcie których dowiesz się wszystkiego, co ważne w branży PV. Jakiego rodzaju wydarzenia planujemy i czego możesz się spodziewać jako uczestnik?

Październikowe webinary Memodo – nowi eksperci, więcej wiedzy

Wrześniowe webinary, wprowadzające w temat komercyjnych oraz przydomowych magazynów, zgromadziły bardzo dużą liczbę osób. Poprowadzili je eksperci Memodo z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy nie tylko przedstawili aktualną wiedzę na ten temat, ale i odpowiadali na pytania osób biorących udział w spotkaniach.

REKLAMA

W październiku odbędą się kolejne szkolenia, które nasi specjaliści poprowadzą już w ścisłej współpracy z producentami oraz zewnętrznymi ekspertami. Oprócz współprowadzenia webinarów goście będą również odpowiadali na pytania uczestników. Oznacza to wyjątkową okazję nie tylko ku temu, by dokładnie zgłębić szczegóły interesujących tematów, ale i skonsultować się bezpośrednio z producentami wiodących rozwiązań w branży.

Zadawaj pytania i otrzymaj dodatkowe materiały

Pod koniec każdego spotkania zaplanowana jest część poświęcona na pytania od uczestników. Co więcej, po szkoleniu przesyłamy zestaw najprzydatniejszych materiałów, które uzupełniają ich treść. Dodatkowo osoby, które wezmą udział w przynajmniej pięciu szkoleniach dostaną dożywotni dostęp do nagrań ze wszystkich webinarów!

Zajęcia będą odbywać się regularnie – w co drugą środę o godzinie 10:00Mają formę spotkań online, dzięki czemu możesz w nich wziąć udział niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jednocześnie już możemy zdradzić, że w przyszłym roku planujemy wyruszyć z serią warsztatów na żywo, które będą odbywać się w całej Polsce!

Jednocześnie wiemy, że nie zawsze w trakcie zajęć każdy ma okazję zadać pytanie, dodatkowo wiele z nich przychodzi do głowy już po szkoleniu. Dlatego pracujemy nad specjalną platformą, która zgromadzi odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania. Ty także możesz wysłać do nas wiadomość z interesującym tematem lub pytaniem, na które postaramy się odpowiedzieć.

Akademia Memodo – program

REKLAMA

Już teraz zachęcamy do rejestracji na kolejne szkolenia z serii dotyczącej magazynowania energii. Najbliższe odbędzie się 12 października o godzinie 10:00 i dotyczyć będzie najnowszego rozwiązania SolarEdge Home, o którym m.in. pisaliśmy na naszym blogu. Opowie o nim Michał Elertowicz – Project Application Manager SolarEdge. W dalszej kolejności zaplanowaliśmy spotkania z udziałem takich producentów jak: Sungrow, BYD, BMZ, Pylontech, którzy opowiedzą o przydomowych systemach magazynowania energii, dostępnych również w ofercie Memodo.

Natomiast nowy rok rozpoczniemy od spotkania z GoodWe oraz opowiemy więcej o rozwiązaniach komercyjnych proponowanych przez BYD, SMS czy Intilion. Opowiemy więcej m.in. o zupełnej nowości, jaką jest BYD Battery-Max Lite.

W dalszych tygodniach poruszymy kolejne zagadnienia, takie jak: elektromobilność, pompy ciepła czy sytuacja na rynku PV. Opowiemy również o najnowszych falownikach i modułach oraz o przewidywanych trendach w 2023 roku.

Dlaczego Akademia Memodo?

Webinary odbywające się w ramach Akademii Memodo to niepowtarzalna okazja, by zdobyć aktualną, szeroką i szczegółową wiedzę całkowicie bezpłatnie. O magazynowaniu energii wiemy wszystko! Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie; jako pierwsza firma w Niemczech wprowadziliśmy magazyny energii do oferty naszego sklepu internetowego.

Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji na rynku PV, rosnących cenach, opóźnieniach w dostawach oraz problemach z dostępnością produktów. Dlatego w trakcie szkoleń staramy się pokazać Ci jak najwięcej rozwiązań z różnych kategorii cenowych. Dzięki zdobytej wiedzy rozszerzysz swoją ofertę i zdobędziesz przewagę nad konkurencją.

Jak otrzymywać zaproszenia na darmowe webinary Akademii Memodo? Zapisz się już teraz na nasz newsletter, dzięki czemu będziesz otrzymywał wyłącznie najważniejsze informacje: Zapisz się! Możesz też zarejestrować się na poszczególne webinary na naszej stronie.  


artykuł sponsorowany