BuyPV – lider branży magazynów energii dynamicznie zdobywa nowe rynki

BuyPV – lider branży magazynów energii dynamicznie zdobywa nowe rynki
BuyPV

W ciągu 10 lat dostarczyli zieloną energię setkom firm i gospodarstw domowych w kraju. Dziś BuyPV to uznana przez klientów jakość i innowacyjność na rynku instalacji fotowoltaicznych obecna w kolejnych krajach Europy. W związku z dużym zainteresowaniem produktami marka otworzyła nowe oddziały: tym razem w Rumuni i Niemczech.

BuyPV działa na terenie 24 krajów Unii Europejskiej, ale również poza nią. Marka posiada własne oddziały w Czechach, Portugalii, Łotwie, Estonii, na Litwie oraz na Węgrzech, a także magazyny w Polsce, Holandii, Hiszpanii i Bułgarii. W związku z dużym zainteresowaniem produktami ostatnio otworzyła również oddziały w Rumunii i Niemczech.

Firma dynamicznie się rozwija, poszerza ofertę i pracuje nad automatyzacją procesu sprzedażowego – międzynarodową platformą dedykowaną do składania zamówień i obsługi klientów. Marka, zapowiada również dalsze umacnianie swojej pozycji w Europie i poza nią.

REKLAMA

Kluczem do sukcesu jest szybkie reagowanie, umiejętność podejmowania odważnych decyzji i dostosowywanie gamy produktów do potrzeb zmieniających się warunków. Nowa strategia firmy, rozszerzenie oferty i wejście marki na rynki europejskie – to odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stanął rynek. Dziś naszą przewagą jest to, że jako jedni z nielicznych mamy stałe, kontenerowe ilości produktów dostępne od ręki. Całą energię koncentrujemy na zagwarantowaniu dostępności komponentów do instalacji – powiedział Łukasz Studziński, prezes BuyPV.

REKLAMA

Marka swoją ofertę kieruje do nabywców hurtowych i firm instalatorskich, działających zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich. BuyPV jest oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem firmy SolaX Power oraz JaSolar. Specjalizuje się również w imporcie i dystrybucji m. in. inwerterów hybrydowych, systemów magazynowania energii, paneli z listy Tier1, konstrukcji montażowych, ładowarek EV, klimatyzatorów i pozostałych komponentów PV.

BuyPV gwarantuje stałe stany magazynowe paneli fotowoltaicznych, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24 h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla swoich partnerów. Firma gwarantuje pewne i terminowe dostawy produktów ze swojej platformy internetowej: www.buypv.eu.

 

artykuł sponsorowany