Promocyjne ceny na urządzenia SolaX Power Fit/Retrofit dla klientów BuyPV

Promocyjne ceny na urządzenia SolaX Power Fit/Retrofit dla klientów BuyPV
BuyPV

BuyPV to wieloletni importer i dystrybutor inwerterów hybrydowych i systemów magazynowania energii.  Od paru miesięcy jest autoryzowanym partnerem światowej marki SolaX Power w Polsce. Obecnie na platformie store.buypv.eu trwa promocja na zestawy oparte na rozwiązaniu Fit/Retrofit.

Firma SolaX Power jest jednym z największych producentów inwerterów stringowych, hybrydowych oraz magazynów energii. Urządzenia tej firmy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich już istniejących instalacji fotowoltaicznych oraz nowych instalacji. Magazyny energii i inwertery SolaX Power to gwarancja jakości potwierdzona wieloma certyfikatami, prosty montaż i obsługa za pomocą aplikacji SolaXCloud.

Firma BuyPV posiada stałe stany magazynowe urządzeń SolaX Power. Na stronie store.buypv.eu można w atrakcyjnych, promocyjnych cenach zakupić m.in. inwertery Fit/Retrofit np. serię SolaX X3 – FIT.

REKLAMA

BuyPV

– To innowacyjne urządzenie, które pozwala rozbudować o magazyn energii każdą instalację fotowoltaiczną z falownikiem dowolnej marki. Na podstawie odczytów z układu pomiarowego Solax, FIT w zależności od potrzeb magazynuje nadwyżkę lub uzupełnia niedobór energii z baterii – mówi Dariusz Dulian, dyrektor techniczny BuyPV.

REKLAMA

BuyPV

Ważnym elementem systemu Firt/Retro jest magazyn energii. Na store.buypv.eu polecamy baterie marki SolaX Power np. Triple Power T30.

BuyPV

To wysokonapięciowy akumulator wykonany z najbezpieczniejszego typu baterii LiFePO4. Inteligentny system równoważenia temperatury gwarantujący możliwość pracy baterii w szerokim zakresie temperaturowym od -30 do 50°C, pozwala na montaż baterii na zewnątrz budynku. Możliwość podłączenia do 4 szt. baterii T30, o łącznej pojemności 12kWh.

Obecnie BuyPV oferuje produkty SolaX Power w promocyjnych cenach. Zestawy inwerter plus magazyn energii można kupić nawet z 50% rabatem. Czas promocji oraz liczba produktów są ograniczone, warto już teraz sprawdzić ofertę na  stronie store.buypv.eu.

 

artykuł sponsorowany