Azzurro i WeCo – magazyn energii premium

Azzurro i WeCo – magazyn energii premium
Magazyn energii Azzurro

WeCo włoski producent baterii od lat współpracujący z Azzurro w tym roku prezentuje najcieńsze baterie dual-voltage na rynku!

Najnowsze baterie WeCo mają grubość tylko 105 mm, a ich niesamowity design i materiały, z jakich są wykonane, świadczą o tym, że to magazyn energii premium.

Jednak czy na pewno?

Cena magazynów energii WeCo pozornie wydaje się być wyższa niż innych popularnych rozwiązań. Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły technicznie i odpowiemy sobie na pytanie, ile kosztuje nas zmagazynowanie 1 kWh w czasie życia produktu, to okaże się, że cena jest bardzo zbliżona do tańszych baterii. To dzięki ich wyjątkowej trwałości producent wskazuje w karcie katalogowej aż 7000 cykli, a nie 4000 czy 5000 jak inni producenci. Dzięki temu możemy liczyć nawet na ponad 19 lat pracy takiego magazynu energii z typową instalacją fotowoltaiczną.

magazyn energii Azurro

To nie koniec zalet taj baterii. Przykład widoczny na zdjęciu powyżej składa się z baterii LV oraz z jednostki PCU, która zmienia napięcie baterii do razu do zakresu napięciowego pracy inwertera Azzurro. Dzięki temu wystarczy tylko jedna taka jednostka o pojemności 4,5 kWh, by system działał z instalacją hybrydową Azzurro.

Oczywiście system można powiększyć aż do 9 baterii o łącznej pojemności około 40 kWh.

magazyn energii Azurro

Więcej informacji o baterii jest na stronie producenta: wecobatteries.com/4k5ultra

Te baterie i inne znajdujące się w ofercie Azzurro będzie można obejrzeć na targach Enex na stanowisku firmy Elit SA. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska G7, gdzie będą mogli Państwo porozmawiać o szczegółach technicznych wszystkich systemów Azzurro z naszym specjalistą.

Nasz Facebook – www.facebook.com/GreenElitEnergiaOdnawialna

Nasz Instagram – www.instagram.com/green.elit

Nasz Linkedin – www.linkedin.com/showcase/greenelit

Nasza platforma B2B – b2b.elitsa.pl

 

artykuł sponsorowany