SolaX Power to optymalne rozwiązania w zakresie produkcji i magazynowania energii

SolaX Power to optymalne rozwiązania w zakresie produkcji i magazynowania energii
SolaX Power

SolaX Power jest pionierem produkcji inwerterów stringowych, hybrydowych oraz magazynów energii, stanowiących idealne rozwiązania dla wszystkich już istniejących instalacji fotowoltaicznych oraz nowych instalacji, które są wspierane dotacjami. Magazyny energii, falowniki i inwertery SolaX Power to gwarancja jakości potwierdzona wieloma certyfikatami.

Za jakością SolaX Power stoją najwyższej klasy komponenty, z których zbudowane są produkty marki. Dzięki bezawaryjności, niezawodności, gwarancji bezpieczeństwa, a także dostępowi do zaawansowanej platformy do monitoringu i zarządzania systemem Solax Cloud produkty szybko zyskały uznanie na rynkach Europy. Nie bez znaczenia jest również możliwość rozbudowy systemów oraz szereg funkcji dodatkowych.

 

magazyn energii SolaX Power
SolaX X-ESS G4

SolaX X-ESS G4, inteligentny system magazynów energii typu all-in-one „wszystko w jednym”, sprawia, że wszystko jest proste. Dzięki systemowi typu all-in-one otrzymujesz kompletny pakiet falownika i baterii, co sprawia, że instalacja jest szybka i łatwa. Wąska powierzchnia podstawy pozwala na integracje w różnych pomieszczeniach. Dzięki 10-letniej gwarancji można na nim polegać.

 • Hybryda G4

Układ jednofazowy 3–7,5 kW, układ trójfazowy 5–15 kW, praca równoległa do 10 falowników. Oznacza to maksymalną moc 150kW.  Zintegrowana funkcja zarządzania zaciemnieniem i wyjście mocy awaryjnej, czas przełączania w ciągu 10 ms.

 • Matebox

Wstępnie zainstalowane komponenty i kable w Matebox skracają czas instalacji.  X3-Matebox advanced jest dostępny dla zasilania awaryjnego całego domu.

 • Bateria T30

Wielkość baterii skalowalna od 3 kWh do 12 kWh. Zintegrowana kontrola temperatury, zakres temperatur pracy od -30°C do 50°C.

 

SolaX X-ESS G4, inteligentny system magazynów energii typu all-in-one
SolaX X-ESS G4

Zalety w skrócie

 • Szybka & łatwa instalacja system typu all-in-one tylko z jedną osobą w 30 minut
 • Programowalne sterowanie przekaźnikiem dla inteligentnego zarządzania energią, kompatybilność z Wallbox i pompą ciepła
 • Wielkość generatora PV do 150% w stosunku do mocy znamionowej AC, maks. prąd wejściowy do 16 A, zarządzanie zacienianiem dla optymalizacji wydajności
 • Praca równoległa w trybie on-grid i off-grid
 • Praca w układzie trójfazowym niesymetrycznym, zerowe zasilanie w każdej fazie, jak również dla sumy trzech faz
 • Szybkie ładowanie i rozładowywanie z maksymalną mocą 30 A w trybie ciągłym
 • Stopień ochrony IP65 do użytku zewnętrznego
 • Monitorowanie i analiza w czasie rzeczywistym dzięki SolaX Cloud

 

artykuł sponsorowany