Far East Battery: Nowe magazyny energii na polskim rynku

Far East Battery: Nowe magazyny energii na polskim rynku
Far East Battery

Far East Battery (FEB), światowy lider technologii akumulatorów, zwiększa inwestycje na polskim rynku magazynowania energii. Dzięki ponad dekadzie doświadczeń w produkcji akumulatorów FEB wprowadza na polski rynek zaawansowane i niezawodne domowe systemy magazynowania energii.

Dzięki ponad dekadzie doświadczenia w zakresie badań i rozwoju akumulatorów i produkcji, firma Far East Battery stała się ważnym graczem w globalnym przemyśle akumulatorów. Ponieważ świat przyjmuje rewolucję energii odnawialnej, FEB szybko rozwinął pionowo zintegrowane możliwości w zakresie rozwoju ogniw, modułów i systemów magazynowania energii.

Obecnie FEB oferuje różnorodną gamę rozwiązań w zakresie domowych systemów magazynowania energii, w tym systemy montowane na regałach, na ścianie, układane w stosy i wszystko w jednym. Magazyny FEB wyposażone są w ogniwa litowo-fosforanowo-żelazowe (LFP) i są kompatybilne z wiodącymi w branży falownikami, takimi jak Solis, Sofar i Goodwe.

 

magazyny energii Far East Battery

 

Podczas nadchodzących targów Intersolar w Monachium, rozpoczynających się 14 czerwca, FEB będzie prezentować wszechstronną gamę rozwiązań do magazynowania energii w sektorze mieszkalnym na stoisku C2.430, podkreślając różnorodność produktów i innowacyjne funkcje. Jednym z wyróżniających się produktów FEB jest PowerPyramid, który zdobył uznanie w Europie dzięki wydłużonemu okresowi użytkowania, wielu zabezpieczeniom, modułowej konstrukcji i zdalnemu zarządzaniu za pomocą Wi-Fi. Dodatkowo PowerPyramid charakteryzuje się łatwością instalacji, która zajmuje zaledwie 10 minut.

Podczas targów FEB zaprezentuje również inteligentny system magazynowania energii PowerPyramid Pro, specjalnie zaprojektowany dla polskiego rynku. Ten system wykorzystuje moduł DC-DC do utrzymania równowagi w ładowaniu i rozładowywaniu między modułami, obsługuje użytkowanie zarówno nowych jak i starych baterii.

 

 

FEB dostarcza również konkurencyjne produkty dla innych rynków w Europie. Przykładem jest estetycznie zaprojektowany inteligentny, domowy system magazynowania energii PowerArt. PowerArt, który posiada wyróżniającą się w branży grubość 140 mm, osiągniętą dzięki zaawansowanej konstrukcji. Oba produkty wzmacnia nowoczesna estetyka, świetnie pasująca do przestrzeni mieszkalnych.

 

magazyny energii Far East Battery

 

W sytuacji rosnącego zapotrzebowania na energię w Polsce, w czasie kryzysu energetycznego, FEB oferuje rozwiązanie PowerBrick. Produkt ten posiada zarówno opcje chłodzenia powietrzem, jak i naturalnego chłodzenia, a jego maksymalna pojemność wynosi do 511 kWh. Magazyny PowerBrick mogą być elastycznie wdrażane w różnych obiektach, w tym w małych fabrykach, kompleksach handlowych, centrach danych i stacjach ładowania, zaspokajając potrzeby integracji elektrowni fotowoltaicznych, pokrycia szczytowego zapotrzebowania i przesuwania obciążeń, zwiększania mocy i awaryjnego tworzenia kopii zapasowych.

 

magazyny energii Far East Battery

 

W miarę jak globalny przemysł zielonej energii nabiera rozpędu, Polska ma szansę odegrać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości zrównoważonej energii. Doceniając ten fakt, Far East Battery strategicznie rozwija swoje inwestycje w Polsce i sąsiednich regionach. Jego europejskie centrum obsługi klienta i magazyn są gotowe szybko reagować na zmieniające się potrzeby klientów, zapewniając dostępność najnowocześniejszych rozwiązań do magazynowania energii. Przewidywana zdolność produkcji na poziomie 12 GWh daje gwarancje stabilnych dostaw.

Niezachwiane zobowiązanie Far East Battery w zakresie przyspieszenia transformacji energetycznej ma na celu umożliwienie polskim gospodarstwom domowym korzystania z zalet zaawansowanych, niezawodnych i zrównoważonych systemów magazynowania energii. Poprzez wykorzystanie siły technologii i innowacji, Far East Battery oświetla Polskę i świat jasną ścieżką ku bardziej ekologicznej przyszłości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chciałbyś zostać naszym dystrybutorem w Polsce, skontaktuj się z panem Davidem Hua (adres e-mail: David.hua@600869.com).

 

artykuł sponsorowany