Specjalista ds. sprzedaży

biuro@wpenergy.pl

Chcesz być z nami najlepszy?

Region: woj. Małopolskie, pomorskie

Opis Stanowiska:
• świadczenie usług na podstawie umowy zlecenie lub B2B
• pozyskiwanie nowych klientów
• utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
• przygotowanie ofert indywidualnych
• negocjacja warunków umowy
• doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych tj. fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, turbiny wiatrowe, kontrakty energetyczne itp.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:
• Działamy w branży, która się dynamicznie rozwija – wzrost o 182% rok do roku
• Jesteśmy jedną z wiodących firm fotowoltaicznych w Polsce
• Jesteśmy jedną z nielicznych firm które kompleksowo realizują prefinansowanie z programu \\\”Czyste powietrze\\\”
• Naszych ludzi wspieramy technologią i narzędziami, które ułatwiają pracę
• Codziennie kilkanaście naszych własnych ekip monterskich pracuje na dotrzymanie składanych Klientom obietnic, co do terminu i jakości

Oferujemy:
• wynagrodzenie prowizyjne w wysokości od 7.000 do 40.000 zł netto
• wynagrodzenie podstawowe po wykonaniu planu podstawowego
• umówione spotkanie przez call center/lead;
• auto służbowe, telefon służbowy, karta paliwowa po wykonaniu planu podstawowego
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
• współpraca ze specjalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży energetycznej
• elastyczne godziny pracy
• program benefitów dla przedstawicieli handlowych uzyskujących najlepsze wyniki sprzedażowe.
Wymagania:
• min. średnie wykształcenie
• doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
• samodzielność i dyspozycyjność
• wysoki poziom kultury osobistej
• komunikatywność
• dobra organizacja czasu pracy
• prawo jazdy kat. B.