Elektryk – pomocnik elektryka (Niemcy) 3000-3200 euro

Telefon
+48 531 809 729
biuro@gmpraca.pl

GM – Agencja Pracy to firma, którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk – pomocnik elektryka

Opis stanowiska:
– praca jako elektryk budowlany, elektromonter, pomocnik elektryka

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na stanowisku elektryka
– prawo jazdy kat. B
– własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:
– umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
– długoterminową współpracę
– zakwaterowanie
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
– stawkę godzinową od 13,50-17 euro
– dietę dzienną 50-60 euro
– możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
– punktualne wypłaty
– 24-30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
– odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
– opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego
– pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
– świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem tel: +48 531 809 729 lub na www.gmpraca.pl