Specjalista ds. pozyskiwania gruntów OZE

Telefon
722 019 700
rekrutacja@ce-operator.pl

Twój zakres obowiązków
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę instalacji fotowoltaicznych oraz magazyny energii
• praca w terenie przez min. 4 dni w tygodniu
• negocjacje i zawieranie umów dzierżaw
• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji, bieżący kontakt z klientami – telefoniczny, mailowy, spotkania
• organizowanie oraz udział w spotkaniach informacyjnych z lokalną społecznością
• przedstawianie ofert w celu zachęcenia właścicieli gruntów do nawiązania współpracy
• raportowanie postępów prac oraz ścisła współpraca z Project Management

Nasze wymagania
• minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem gruntów lub jako przedstawiciel handlowy
• prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
• wytrwałość i ambicja w dążeniu do celu
• komunikatywność, umiejętność budowania relacji, bardzo dobra organizacja pracy, także pod presją czasu i w zmieniających się okolicznościach
• Mile widziana: znajomość branży OZE

To oferujemy
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
• duże wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• wysokie premie od podpisywanych umów i wykonywanych zadań