Projektant instalacji fotowoltaicznych

anna.wagrowska@grafton.pl

W związku z rozwojem zespołu, poszukuję Projektanta instalacji fotowoltaicznych na rynek skandynawski.

Zadania:
– samodzielne tworzenie projektów instalacji fotowoltaicznych zgodnie ze skandynawskimi normami
– analiza technicznych możliwości montażu systemu PV na podstawie otrzymanych materiałów
– identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań
– przygotowywanie dokumentacji technicznej
– wsparcie techniczne dla zespołu sprzedaży działającego w Danii

Czego oczekujemy:
– wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja w zakresie odnawialnych źródeł energii)
– minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną pracę z anglojęzycznym zespołem
– bardzo dobra znajomość programu PV*SOL
– dobra znajomość Solar-Planit lub podobnego oprogramowania
– dobra znajomość programu AutoCAD
– dobra znajomość pakietu MS Office(głównie Excela)

Benefity:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej
– udział w zagranicznych projektach na dynamicznie rozwijającym się rynku
– opieka medyczna Medicover
– dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
– możliwości rozwoju zawodowego
– praca w systemie hybrydowym (elastyczne podejście pracodawcy)

W celu złożenia aplikacji prosimy o wysłanie CV na adres: anna.wagrowska@grafton.pl