Koordynator ds. montaży – fotowoltaika, pompy ciepła

Telefon
511 027 804
biuro@avm24.pl

Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

Twój zakres obowiązków:
Planowanie grafiku montaży ogrzewania podłogowego, pomp ciepła, systemów rekuperacji oraz fotowoltaiki.
Koordynacja pracy i stała współpraca z ekipami monterskimi działającymi na terenie Mazowieckiego.
Kontrola otrzymanej dokumentacji powykonawczej oraz przygotowywanie rozliczeń dla zakończonych instalacji.
Planowanie grafiku okresowych przeglądów instalacji.
Wsparcie klientów oraz działu handlowego we wszystkich tematach technicznych związanych z procesem montażu instalacji.

Nasze wymagania:
Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność działania w zespole i pod presją czasu.
Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami i ekipami monterskimi.
Samodzielność w działaniu.
Wykształcenie techniczne (lub w trakcie), umiejętność czytania dokumentacji technicznej, doświadczenie w koordynacji pracy ekip monterskich, znajomość branży grzewczej i sanitarnej.

Oferujemy:
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
Nieograniczoną możliwość rozwoju zawodowego.
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Możliwość współtworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
Niezbędne narzędzia pracy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Firma AVM to miejsce, gdzie Twoje umiejętności mogą przyczynić się do tworzenia przyszłości zrównoważonej energetyki. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy stawiają na innowacyjność i rozwój. Wspólnie zmieniamy świat na lepsze, dostarczając naszym klientom nowoczesne i ekologiczne rozwiązania energetyczne.

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w młodym i dynamicznym środowisku związanym z energią odnawialną, czekamy na Twoją aplikację. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email.

Dołącz do nas i wspólnie zmieniajmy świat!