Pierwsza taka aplikacja w historii rynku OZE

Pierwsza taka aplikacja w historii rynku OZE

W 2019 roku zapytaliśmy ekspertów z rynku odnawialnych źródeł energii, co najbardziej przeszkadza im w pracy. Oto co odpowiadali:

– dużo czasu zabiera znalezienie najlepszej oferty sprzętowej na rynku,

– wyceny zabierają mi czas, w którym mógłbym robić instalacje,

REKLAMA

– coraz trudniej znaleźć nowych klientów,

– znalezienie rzetelnego podwykonawcy zabiera za dużo czasu,

– coraz trudniej o zlecenia od generalnych wykonawców,

– nie mam działu projektowego,

– nie mam czasu zajmować się papierami (zgłoszenia do ZE, PPOŻ).

Z ecoManager:

  • oszczędzisz pieniądze – w sklepie kupisz najlepsze komponenty w dobrych cenach
  • jeśli jesteś generalnym wykonawcą – oszczędzisz czas używając giełdy zleceń by znaleźć solidnych podwykonawców
  • jeśli jesteś podwykonawcą – znajdziesz więcej zleceń, składając oferty na giełdzie zleceń
  • oszczędzisz czas i zdobędziesz więcej klientów tworząc szybkie i profesjonalne wyceny na komponentach prosto ze sklepu. Koniec kopiuj + wklej.
  • będziesz pracować efektywniej i wygodniej wykorzystując wbudowany CRM – mniej czasu między tabelkami i mailami
  • zbudujesz własną markę, bez inwestycji w biuro i pracowników – zlecaj projekty, zgłoszenia, twórz i wysyłaj profesjonalne wyceny prosto z aplikacji,

Rozumiemy, że dopiero co startujący w branży mają inne potrzeby, niż średnia lub duża firma z rozbudowanym działem sprzedaży. ecoManager to narzędzie dla OZE, które zaspokaja potrzeby jednych i drugich. Radykalnie ułatwi Ci pracę i przyniesie nowych klientów. Od ekspertów dla ekspertów. Zupełnie za darmo i zawsze pod ręką.

Załóż darmowe konto >

ecoManager to oprogramowanie, które oszczędzi godziny w mailach i tabelkach. Podczas testów nasi partnerzy odnotowali średni wzrost ilości zleceń o 30 proc. miesięcznie. W środku znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do pracy: sklep z komponentami, giełda zleceń, oraz szybkie wyceny na różnym sprzęcie. ecoManager jest łatwy w obsłudze, działa na telefonie i jest dostępny za darmo!róbuj

Dlaczego ecoManager?

Jako generalny wykonawca na giełdzie zleceń znajdziesz podwykonawców i projektantów.

Jako podwykonawca na giełdzie zleceń znajdziesz zlecenia na instalacje.

Dodatkowo w sklepie zamówisz każdy sprzęt od najlepszych producentów na rynku, a z aplikacji wyślesz profesjonalne wyceny czym zbudujesz zaufanie klientów.

ecoManager to 4 moduły, które przyniosą Ci więcej zleceń i ułatwią pracę:

1. Sklep online OZE

Nie musisz szukać najlepszych cen w internecie. Eksperci ecoManager znaleźli je i umieścili w sklepie.

Dzięki stałej współpracy z producentami, w aplikacji znajdziesz krótkie terminy dostawy, wszystkie marki oraz aktualne stany magazynowe. Branża OZE zmienia się cały czas, dlatego oprócz stałej oferty spodziewaj się promocyjnych cen i zniżek.

Przeglądaj asortyment >

2. Giełda zleceń OZE

Po założeniu konta możesz zlecać montaże i przyjmować zlecenia na giełdzie zleceń. Wybieraj sprawdzonych fachowców i projektantów, a po transakcji wystaw im opinię.

Potrzebujesz montażu, projektu, dokumentacji do ZE lub PPOŻ? Zatrudniaj wiarygodnych kontrahentów bezpośrednio w aplikacji. Z giełdy możesz korzystać w telefonie, na tablecie i komputerze.

REKLAMA

Zobacz giełdę >

3. Konfigurator wycen, czyli Błyskawiczne wyceny na wielu wariantach sprzętu

Wszyscy wiemy ile zajmuje tworzenie wycen – skakanie między skrzynką mailową a excelami zabiera dużo czasu, który można wykorzystać na montaże. W ecoManager stworzysz i wyślesz wycenę do klienta w 60 sekund (aktualny rekord wśród partnerów 57s!). Klient może ją obejrzeć od ręki z telefonu lub na komputerze. Więcej wycen w krótszym czasie = więcej klientów.

Warto wspomnieć, że podczas wyceny sam decydujesz, ile zarabiasz – moduł elastycznej marży w kilka kliknięć pozwoli Ci dopasować kalkulację do klienta.

Zobacz kreator wycen >

4. Wszyscy klienci w 1 miejscu – CRM

Zamiast błądzić w mailach, umieść wszystkich klientów w jednym systemie. Przygotuj wiele wariantów wycen w kilka minut i wyślij je prosto do klienta. Moduł CRM pozwala dodawać, wyszukiwać i zarządzać klientami. Sprzęt można zamówić pod konkretną wycenę co również oszczędza solidną porcję czasu, w którym możesz zarobić na montażach.

Dodaj pierwszego klienta >

ecoManager jest prosty w obsłudze i wszechstronny w działaniu. Posiada wszystko czego potrzebujesz w codziennej pracy, jeśli pracujesz w branży OZE. Aplikacja jest darmowa. Przekonaj się o jego wygodzie i prostocie zakładając konto.

Zobacz demo >

Dla kogo jest ecoManager?

Aplikacja nie jest kolejnym systemem przystosowanym dla branży OZE. ecoManager został stworzony od podstaw specjalnie DLA branży OZE.

Projektując ecoManager, wiedzieliśmy że nasi użytkownicy to Instalatorzy i projektanci, dlatego zależało nam, żeby czuli się jak u siebie – mówi jeden z twórców.

Instalatorzy mogą zamówić sprzęt, znaleźć nowych klientów lub sprawdzonych podwykonawców. Mogą przygotować profesjonalną wycenę oraz uzyskać niezbędną dokumentację.

Nie każdy instalator ma dział projektowy, m.in. dlatego stworzyliśmy giełdę zleceń. Mniej kosztów stałych i eksperci na wyciągnięcie ręki wtedy kiedy są potrzebni – kto w dzisiejszych czasach nie chciałby takiej elastyczności? – mówi jeden z twórców aplikacji.

Projektanci zamiast szukać zleceń, mogą stworzyć swój profil i opisać w jakiej dokumentacji są w stanie pomóc. Nad jakością pracy czuwa zespół ecoManager, śledzący opinie użytkowników, oraz sprawdzający odpowiednie certyfikaty ZE i PPOŻ usługodawców.

Do testów zaprosiliśmy znajomych instalatorów i projektantów. Przez dwa lata współpracy udało nam się dopracować ecoManager do poziomu, na którym możemy śmiało wypuścić je na rynek. Poniżej opinie kilku z testujących:

– Czas pokaże czy wywołaliśmy rewolucję na rynku, jednak testy dowiodły już dziś – odkąd nasi partnerzy dostali nowe narzędzie, zarabiają więcej. Chyba trudniej o lepsze referencje – mówi jeden z twórców ecoManager.

Ponieważ niektóre moduły są poddawane jeszcze ostatnim szlifom, ecoManager jest dostępny zupełnie za darmo. Zapraszamy do testowania sklepu i modułu CRM już teraz.

Załóż darmowe konto >


artykuł sponsorowany