Projekt Solartechnik: kupimy projekty PV, wiatrowe i magazyny energii

Projekt Solartechnik: kupimy projekty PV, wiatrowe i magazyny energii
Projekt Solartechnik

Projekt Solartechnik jest firmą o międzynarodowym zasięgu, specjalizującą się w instalacjach PV o wielkiej powierzchni, farmach wiatrowych, rozwiązaniach fotowoltaicznych dla firm i sprzedaży gotowych elektrowni słonecznych.

W 2022 roku firma realizuje jedną z największych transakcji w historii branży PV w regionie CEE. W ramach umowy ze spółką Spoleto należącą do międzynarodowego niezależnego producenta energii Alternus Energy Group Projekt Solartechnik pozyska łącznie blisko 750 mln zł w zamian za portfel 184 MW wybudowanych projektów solarnych.

REKLAMA

Projekt Solartechnik 

– Poszukujemy możliwości zakupu i rozwoju kolejnych projektów fotowoltaicznych, wiatrowych oraz magazynów energii, na każdym poziomie zaawansowania i w różnych lokalizacjach – mówi Adam Goj, wiceprezes ds. handlowych Projekt Solartechnik Development. – Zapraszamy również do współpracy firmy deweloperskie, które kompleksowo zajmują się rozwojem projektów lub świadczą częściowy zakres usług, np. dzierżawy gruntów – dodaje. 

REKLAMA

Projekt Solartechnik 

Firma Projekt Solartechnik jest obecna na europejskim rynku OZE od 2006 roku, posiada doświadczenie w budowie, rozwoju i zarządzaniu farmami słonecznymi w Polsce oraz Anglii, Belgii, Francji, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech.

Profil działalności firmy obejmuje m.in. dzierżawę gruntów, projektowanie, budowę oraz serwisowanie i O&M instalacji fotowoltaicznych i wiatrowych, a także szereg rozwiązań pozwalających obniżyć koszty energii w ramach współpracy b2b. Zespół tworzą profesjonaliści, których połączyła pasja do OZE, a ich wspólna energia do działania stała się mottem firmy, które wyznacza jej kierunek rozwoju.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i sprzedażą projektów fotowoltaicznych, wiatrowych oraz magazynów energii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

Adam Goj, wiceprezes ds. handlowych Projekt Solartechnik Development
projekty@projekt-solartechnik.pl
www.projektsolartechnik.com
lub poprzez formularz.


artykuł sponsorowany