Konferencja i Targi PSEW2017 już za 3 tygodnie

Konferencja i Targi PSEW2017 już za 3 tygodnie
Fot. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Zapraszamy na największe wydarzenie branży energetyki wiatrowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Konferencja i Targi PSEW2017 „Energetyka wiatrowa nowe otwarcie” odbędzie się w dniach 20 i 21 czerwca br. w Serocku.

Podczas konferencji będziemy rozmawiać o optymalnym miksie energetycznym dla Polski, w którym odnawialne źródła energii mogą efektywnie wspomagać pracę Krajowego Systemu Elektroenergetycznego, wspierając jednocześnie rozwój gospodarczy oraz innowacyjność polskiej gospodarki.

Natomiast na targach towarzyszących konferencji kilkudziesięciu wystawców z Polski i innych europejskich krajów zaprezentuje najnowocześniejsze produkty, usługi i rozwiązania technologiczne z zakresu energetyki wiatrowej.

REKLAMA
REKLAMA

Debaty i dyskusje panelowe podczas Konferencji i Targów PSEW2017 będą koncentrowały się m.in. wokół takich kwestii jak miejsce poszczególnych technologii wytwarzania energii elektrycznej w miksie energetycznym, możliwości współpracy między różnymi technologiami wytwarzającymi energię elektryczną, współpraca OZE z systemem elektroenergetycznym, OZE i energetyka wiatrowa w polityce energetycznej Unii Europejskiej, offshore, akceptacja społeczna inwestycji w infrastrukturę energetyczną, a także optymalizacja kosztów oraz modernizacja i ulepszanie turbin wiatrowych

Więcej informacji na www.2017.psew.pl.

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym Konferencji i Targów PSEW2017.