Jak zdobyć dofinansowanie na energię odnawialną?

Jak zdobyć dofinansowanie na energię odnawialną?
.....

Zapraszamy na seminarium poświęcone możliwości pozyskania dofinansowania w zakresie projektów z dziedziny odnawialnych źródeł energii.

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju swojej firmy z wykorzystaniem najnowszych technologii w branży energii odnawialnych, masz pomysł i dopiero planujesz założenie firmy lub jesteś zainteresowany stanem i perspektywami rozwoju branży na Dolnym Śląsku, to zapraszamy do udziału w seminarium pt.:

Inicjatywa KIC InnoEnergy – czyli jak pozyskać finansowe i merytoryczne wsparcie w realizacji pomysłów w dziedzinie energii odnawialnych

REKLAMA
REKLAMA

Termin: 14 grudnia 2011, godz. 9.30
Miejsce: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, ul. Smoluchowskiego 48 (Wrocław)

Przedstawimy na nim nowe możliwości dla tych, którzy mają pomysł na innowacyjne działanie związane z sektorem energii odnawialnych. Dzięki KIC InnoEnergy możliwe jest zarówno sfinansowanie projektu, jak i (w zależności od stadium jego zaawansowania) przygotowanie biznesplanu, profesjonalna analiza potencjału czy przeprowadzenie kompleksowego studium wykonalności. Jest to więc oferta zarówno dla tych, którzy już prowadzą działalność gospodarczą, jak i tych, którzy mają jedynie pomysł na jej założenie.

Udział w seminarium jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. W terminie do dn. 12 grudnia, do godz. 12.00 prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (w załączniku do niniejszej wiadomości) na adres mailowy a.pytel@wctt.pl lub faksem na nr 71 320 3948. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostępność miejsc. Potwierdzenie rejestracji uczestnictwa będzie przesyłane do Państwa droga e-mailową.