Senior menedżer ds. sprzedaży turbin wiatrowych w Polsce

{więcej}
Naszym Klientem jest wiodący, światowej klasy producent instalacji wiatrowych. W związku z rozwojem biznesu w Polsce poszukujemy doświadczonej osoby z branży energetyki wiatrowej na stanowisko Senior Menedżera ds. sprzedaży turbin wiatrowych na teren Polski.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie Klientów z branży energetyki wiatrowej rozwijających nowe farmy wiatrowe w Polsce. Osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie inwestorów z branży energetyki wiatrowej i doradztwo techniczne związane z kwestia doboru turbin pod dany projekt.

Idealny kandydat posiada praktyczne doświadczenie w sprzedaży turbin wiatrowych na terenie Polski lub zdobył doświadczenie w branży energetyki wiatrowej na stanowiskach zarządczych lub deweloperskich, a wcześniej zajmował się pozyskiwaniem Klientów. Idealny kandydat mówi bardzo dobrze w języku angielskim i lubi podróżować.

REKLAMA

Nasz Klient oferuje stabilną pracę z bogatym pakietem socjalnym i ścieżką rozwoju zawodowego. Miejscem pracy jest Warszawa, ale klient jest w stanie rozważyć także inną lokalizację
 
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij proszę swoje cv na adres: Maciaszek@hays.pl

REKLAMA