Pompy ciepła Hisense – sponsora FIFA World Cup Qatar 2022™ – dostępne w SUNPROFI!

Pompy ciepła Hisense – sponsora FIFA World Cup Qatar 2022™ – dostępne w SUNPROFI!
Hisense

Firma Hisense sięga korzeniami 1969 roku, kiedy to w Qingdao w Chinach otwarto Fabrykę Radia nr 2. Obecny kierunek rozwoju firmy zapoczątkował Zhou Houjian w latach ’90. Jej nazwa tłumaczona jest jako „dwie rzeki wpadające do morza” lub „zaufanie bez granic”. Oba tłumaczenia trafnie oddają istotę działań tej dostrzeganej już na całym świecie korporacji.

Hisense to faktycznie dwie rzeki – firma powiązana jest z dobrze znanymi polskim klientom markami Gorenje oraz Toshiba, które o zaufanie nie muszą już na naszym rynku walczyć. Marka Hisense jest na doskonałej drodze do zdobycia międzynarodowej rozpoznawalności. Po udanym europejskim debiucie telewizorów i rzutników laserowych, a także AGD (lodówki, zamrażarki, pralki, pralko-suszarki, piekarniki oraz indukcyjne płyty grzewcze), pora na kolejny debiut. Tym razem Hinsense oferuje polskim klientom pompy ciepła.

System pomp ciepła Hi-Therma Hisense

REKLAMA

System pomp ciepła Hi-Therma Hisense to przełomowy, energooszczędny system do chłodzenia, ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej, który zapewnia wyjątkową wydajność nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych. Pompy ciepła Hisense to:

 • najlepsze i wydajne rozwiązanie do ogrzewania domu i zaopatrzenia w ciepłą wodę,
 • najwyższa klasa energetyczna A+++ w warunkach wody o niskiej temperaturze i A++ w warunkach wody o średniej temperaturze, co zapewnia oszczędności na rachunkach za energię,
 • zmniejszenie zużycia energii elektrycznej,
 • zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko.

Pompy typu monoblock i split

Hisense oferuje zarówno pompy monoblock jak i split.

Hi-Therma Monobloc to pompa powietrze-woda, w której jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są połączone w jeden moduł, co zapewnia, że wszystkie funkcje są realizowane za pomocą jednej jednostki zewnętrznej – nie bez powodu mówi się o tej konstrukcji „wszystko w jednym”. Decydując się na zakup pompy monoblock, nie musimy obawiać się prac związanych z orurowaniem czynnika chłodniczego, ponieważ jednostka znajdująca się na zewnątrz jest podłączona do instalacji wodnej.

SUNPROFI

Hi-Therma Split to pompa ciepła powietrze-woda, w której jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna są oddzielone. Jednostka wewnętrzna, w tym płytowy wymiennik ciepła, zbiornik wyrównawczy, pompa obiegowa itp. znajduje się w pomieszczeniu, co zapobiega zamarznięciu wody. Ma ona wbudowany przewodowy sterownik z dużym kolorowym ekranem, który można łatwo obsługiwać za pomocą pokrętła i przycisków, a wszystkie parametry pracy pompy można skonfigurować osobno. Co ważne, główny interfejs produkowany jest z menu w języku polskim.

Hi-Therma Designer – specjalistyczny program ułatwiający dobór pomp ciepła Hisense

Jeśli mamy problem z doborem adekwatnej do naszych potrzeb pompy, warto skorzystać ze specjalistycznego programu Hisense ATW o nazwie Hi-Therma Designer. Umożliwia on dokładny i szybki wybór modelu do projektów. To intuicyjne i funkcjonalne narzędzie online w pełni kompatybilne z komputerem, tabletem i smartfonem. Użytkownik może otwierać i edytować projekt w dowolnym czasie i miejscu.

REKLAMA

Eleganckie wzornictwo urządzeń

Hisense słynie z nowoczesnego designu, a eleganckie wzornictwo urządzeń, najwyższej jakości podzespoły, doskonała wydajność i pewność działania wpisują się w misję firmy, której przyświecają takie hasła jak:

 • jakość,
 • technologia,
 • wydajność,
 • odpowiedzialność.

Potwierdzeniem wysokich walorów estetycznych pomp ciepła Hi-Terma jest prestiżowa nagroda Red Dot Design Award – Oscary Wzornictwa – przyznana ich jednostce wewnętrznej. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, uważana za wyznacznik najwyższej klasy i jakości. 

Hisense jest oficjalnym partnerem FIFA Qatar 2022™. To nie pierwsza współpraca marki z FIFA – telewizor U7 był intensywnie promowany podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2016. Na EURO 2020 następca tego modelu, ULED U8QF, został uznany za oficjalny telewizor rozgrywek. Dołączając do partnerów handlowych zbliżającego się mundialu, Hisense będzie uczestniczył w globalnym programie, który obejmuje takie działania jak umieszczanie treści reklamowych na obiektach sportowych, eksponowanie logo na różnych platformach streamingowych czy dołączenie do ogólnoświatowych kampanii marketingowych.

Pompy ciepła Hisense w SUNPROFI

Od teraz urządzenia marki Hisense będzie można nabyć także w hurtowni OZE SUNPROFI. Firma rozszerza w ten sposób obecny, i tak już szeroki, asortyment pomp, wśród których znajdziemy urządzenia tak znanych i cenionych marek, jak: FoxAIR, Aermec, Kaisai czy Airwell.

SUNPROFI to:

 • profesjonalna obsługa
 • produkty największych światowych marek
 • kompleksowa oferta
 • wieloletnie doświadczenie.

Z pełną ofertą pomp ciepła od SUNPROFI możesz zapoznać się pod adresem: https://sklep.sunprofi.pl/56-pompy-ciepla, w tym również nowością w sklepie, pompami ciepła Hisense – https://sklep.sunprofi.pl/84-pompy-ciepla-hisense.

Wejdź na https://sklep.sunprofi.pl/ i zarejestruj się na naszej platformie B2B lub kliknij tutaj https://sklep.sunprofi.pl/kontakt i znajdź przedstawiciela handlowego z Twojego regionu.

 

 

artykuł sponsorowany