Innowacyjne pompy ciepła IGLU® dostępne od ręki!

Innowacyjne pompy ciepła IGLU® dostępne od ręki!

Pompy ciepła IGLU® to urządzenia grzewcze najnowszej technologii, zaprojektowane i wykonane przez litewskich inżynierów. Od dawna dostępne w Skandynawii, Estonii, Litwie, a teraz także w Polsce. Co najważniejsze, nie trzeba na nie czekać miesiącami. Producent zadbał o to, by pompy ciepła były dostępne w Polsce od ręki. Dzięki temu wielu inwestorów jeszcze tej zimy ma szansę na montaż ekologicznego ogrzewania.

IGLU TECH produkuje pompy ciepła już od 15 lat, a urządzenia cechuje najwyższa wydajność, bezawaryjność i długa żywotność. W blisko 10 polskich miastach dostępne są od ręki wraz z usługą montażu i wsparcia technicznego oraz administracyjnego.

Dziś na rynku czas oczekiwania na pompę ciepła to średnio 7 miesięcy, a zainteresowanie tym systemem grzewczym w Polsce wciąż rośnie. Wspierane dotacjami z rządowych programów ekologiczne i wydajne pompy ciepła są coraz częściej pierwszym wyborem inwestorów budujących nowe domy, a także właścicieli istniejących budynków, których przerasta koszt ogrzewania.

REKLAMA

Do domu, biura i budynków przemysłowych

Wysokowydajne geotermalne pompy ciepła IGLU do ogrzewania, chłodzenia (pasywnego i aktywnego) oraz przygotowania ciepłej wody sprawdzają się zarówno w domu – seria IGLU® Aleut, jak i w magazynie, hali produkcyjnej, hotelu lub innym budynku użyteczności publicznej – seria IGLU® Max. Tej jesieni w sprzedaży pojawiła się także seria pomp powietrze-woda IGLU® Inuit. Sprawność pomp ciepła IGLU™ jest monitorowana zdalnie przez 24h/7. Dzięki inteligentnej aplikacji ciepłem można sterować ze smartphone’a, nawet bez połączenia z Internetem.


Najtańsze ciepło na rynku i nie tylko

Gruntowe pompy ciepła IGLU® wykorzystują energię odnawialną, zgromadzoną w ziemi do produkcji ekologicznego ciepła. To najbezpieczniejsza i najbardziej energooszczędna technologia grzewcza, która jednocześnie gwarantuje chłodzenie w okresie letnim oraz ciepłą wodę przez cały rok. Pompa ciepła IGLU™ Aleut z 1 kW energii elektrycznej wytwarza nawet do 6 kW. energii cieplnej. W przypadku pomp powietrze-woda, choć wydajność jest nieco niższa, to nadal jest to znacznie efektywniejsze rozwiązanie od gazu czy pozostałych tradycyjnych metod grzewczych.

Gwarancja bezpiecznego montażu

W zależności od rodzaju gruntu i wielkości działki, geotermalne ogrzewanie montowane jest pod ziemią w pionowym lub poziomym obiegu zewnętrznym. Dzięki temu straty energii ograniczone są do minimum, podobnie jak koszty ogrzewania. Gruntowe pompy ciepła zachowują najwyższą wydajność nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach na zewnątrz. Wybierając pompę ciepła IGLU, masz pewność, że montaż będzie wykonany na najwyższym poziomie przez monterów wykwalifikowanych i certyfikowanych przez producenta.

Zalety pomp ciepła IGLU®

REKLAMA

Najbardziej docenianą cechą pomp IGLU jest niezawodność. Pompy zaprojektowano w taki sposób, by ich żywotność wydłużyć nawet do 30 lat. Dodatkowo pompy ciepła IGLU wyróżnia:

  • Intuicyjny interfejs użytkownika dostępny w 5 różnych językach;
  • elektroniczny wtrysk czynnika;
  • zdalne sterowanie i monitoring;
  • pompy obiegowe najnowszej generacji;
  • sprężarki spiralne;
  • płytowe wymienniki ciepła;
  • zarządzanie lokalne bez dostępu do Internetu.

Zwrot z inwestycji w 6 lat

W porównaniu z instalacją gazową, gruntowa pompa ciepła IGLU w domu powyżej 160 m2 zwraca się w zaledwie 5-7lat. W przypadku ogrzewania większych powierzchni przemysłowych zwrot z inwestycji jest jeszcze szybszy.

Współpraca z IGLU®

IGLU TECH, należy do grupy spółek ICOR. Na rynku polskim szybko zyskała zaufanie dystrybutorów i instalatorów. Wciąż rozwijając sieć partnerską, zrealizowała już kilkadziesiąt pierwszych inwestycji. 

 

Zobacz video:artykuł sponsorowany