Konferencja: Optymalizacja zużycia energii w przedsiębiorstwie

Konferencja: Optymalizacja zużycia energii w przedsiębiorstwie
Energa press

Każdy przedsiębiorca, podczas rozwijania swojego biznesu, jest narażony na wzrost zużycia energii i kosztów. Na konferencji „Optymalizacja zużycia energii i kosztów działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego” będzie miał szansę dowiedzieć się jak go zminimalizować i jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy. Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Na spotkaniu będzie możliwość poznania nowych metod zarządzania i rozwiązań dotyczących kontroli zużycia energii, sposobów na zmniejszenie wydatków i posłuchania o nowych energooszczędnych metodach produkcji.

Na konferencji poruszane będą tematy takie jak: polityka i przepisy energetyczne, zarządzanie i redukcja kosztów przedsiębiorstwa, automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie, nowe technologie, energooszczędne metody produkcji, dobór dostawcy, brokera, dystrybutora energii i wiele innych.

REKLAMA

W programie m.in.:

  • Systemy wsparcia efektywności energetycznej – Katarzyna Rawicka, Asystent ds. Audytów Energetycznych, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
  • Polska Chemia jako przemysł energochłonny: kondycja, perspektywy, wyzwania – Paweł Kwiecień, Specjalista ds. Komunikacji, Polska Izba Przemysłu Chemicznego;
  • Strategie oszczędzania energii w przedsiębiorstwach średniej skali – Marek Przychodzeń, Współwłaściciel i menedżer spółki EIDOS Sp. z o.o.;
  • Praktyczne zastosowanie projektów oszczędności energii na przykładzie „Kropli Beskidu”
    w Tyliczu – Tadeusz Turek, Kierownik Utrzymania Ruchu Zakładu Butelkowania Wód Mineralnych Coca-Cola HBC Polska;
  • Bogusław Kapała – Dyrektor Służby Utrzymania Zakładów, NOWY STYL GROU.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, prezesów i dyrektorów  zarządzających przedsiębiorstwami o dużym zużyciu energii, dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, właścicieli i zarządców obiektów, dyrektorów i kierowników technicznych, kierowników działów automatyki, elektrycznych, specjalistów ds. energetycznych, specjalistów ds. diagnostyki urządzeń, dyrektorów produkcji, osób odpowiedzialnych za automatyzację procesów i urządzeń, managerów utrzymania ruchu, dyrektorów ds. rozwoju i inwestycji, dyrektorów finansowych, dyrektorów administracyjnych, osób odpowiedzialnych za instalacje sprężonego powietrza i ogrzewanie, za zakupy energii, wdrażanie nowych technologii w firmie oraz do potencjalnych nabywców nowych technologii energetycznych.

Konferencję objęły patronatem Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy, Polska Izba Przemysłu Chemicznego i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Udział w konferencji jest bezpłatny!

REKLAMA

REJESTRACJA

WIĘCEJ INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy!

kontakt:

Karolina Seliga

+48 720 911 823

zaproszenie@successpoint.pl

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym konferencji.