P+S we współpracy z funduszem inwestycyjnym kupi projekty po aukcji

P+S we współpracy z funduszem inwestycyjnym kupi projekty po aukcji
Projekt Solartechnik
REKLAMA
REKLAMA
Grupa Projekt Solartechnik zakończyła rok 2019 sukcesem w postaci wprowadzenia zwycięskich ofert dla projektów o łącznym wolumenie 75 MW. W ciągu ostatnich 24 miesięcy firma wybudowała również instalacje fotowoltaiczne, których moc przekroczyła 200 MW. To czas dynamicznego progresu spółki, a plany na nadchodzący rok zakładają dalszy rozwój.
 
Firma rozpoczęła współpracę z jednym z największym funduszy inwestycyjnych w Europie i mocno koncentruje uwagę na możliwości zakupu obecnych na rynku projektów – niezależnie od tego, czy uzyskały one zwycięską ofertę w aukcji oraz od tego, w jakim stadium rozwoju się obecnie znajdują.
 
Możliwości współpracy można omówić z przedstawicielem spółki pod numerem telefonu +48 530 478 530 lub mailowo: a.goj@projekt-solartechnik.pl
 
Szczególnie duży nacisk został również położony na rozwój biura projektowego oraz spółki dedykowanej rozwojowi projektów przygotowywanych do udziału w aukcji.
 
Plany zakładają zatrudnienie w tym obszarze kolejnych 10 specjalistów, dzięki czemu firma będzie dysponowała jednym z największych zespołów w Polsce wyspecjalizowanym w dewelopmencie. Ruchy kadrowe mają skutkować doprowadzeniem co najmniej 100 projektów do kolejnej aukcji.
 
W 2020 roku firma planuje postawić duży nacisk na rozwój swojej działalności handlowej. Dotychczasowa oferta kompleksowego wykonawstwa instalacji fotowoltaicznych zostanie wzbogacona o zupełnie nowe możliwości współpracy z grupą Projekt Solartechnik.
 
Firma z początkiem roku rozpoczyna wdrożenie własnej sieci franczyzowej, dzięki której przedsiębiorcy zainteresowani współpracą będą mogli partycypować w najbardziej rozwojowym rynku w Polsce. Wszystko to pod doskonale rozpoznawalnym w branży szyldem.
 
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem +48 537 220 770 lub mailowo: j.zieminski@projekt-solartechnik.pl
 
Nadchodzący rok będzie czasem dużych wyzwań zarówno dla Projekt Solartechnik Group, jak i dla całej branży. Dlatego właśnie w imieniu zarządu przedsiębiorstwa chcemy życzyć spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo energii i zdrowia w 2020 roku, wszystkim Kolegom i Koleżankom działającym na rynku odnawialnych źródeł energii.
 
Życzymy sobie oraz Państwu dużo wyzwań zawodowych oraz możliwości współpracy przy realizacji największych projektów. Do siego roku!
 
artykuł sponsorowany