Projekt- Solartechnik Development kupi projekty PV na każdym etapie realizacji

Projekt- Solartechnik Development kupi projekty PV na każdym etapie realizacji

Rozważasz sprzedaż projektu fotowoltaicznego? Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy! Przeprowadzimy szybki audyt projektu i zapłacimy za całość jednorazowo. Lokalizacja projektu nie jest istotna.

Dlaczego warto zaufać Projekt-Solartechnik Development?

Jesteśmy częścią holdingu Projekt-Solartechnik – lidera rynku posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza pozycja na rynku jest stabilna. Dynamicznie się rozwijamy, projekty realizujemy szybko i sprawnie. Nasi wyspecjalizowani eksperci w branży zajmują się kompleksowym wykonawstwem.

REKLAMA

Rok 2019 był dla Projekt-Solartechnik Development czasem wielu sukcesów, na które złożyło się między innymi 100 zwycięskich ofert w aukcji OZE. Na ten moment mamy niemal 20% udziałów w puli energii zakupionej w koszyku nowych instalacji o mocy do 1MW. 

REKLAMA

W roku 2020 na zakup projektów dostępnych obecnie na rynku chcemy przeznaczyć budżet w wysokości 10.000.000 euro. Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie zaawansowania i zaproponowaniu za nie najlepszych z możliwych cen.   

Zapraszamy do kontaktu

Osoby i firmy zainteresowane współpracą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Projekt-Solartechnik Development pod numerem +48 530 478 530 lub adresem: a.goj@projekt-solartechnik.pl 

artykuł sponsorowany