SunPower rusza z nowym programem Advantage Installer

SunPower rusza z nowym programem Advantage Installer

Maxeon Solar Technologies projektuje i produkuje panele słoneczne SunPower®, które są sprzedawane w ponad 100 krajach na świecie. Firma jest liderem innowacji w dziedzinie energii słonecznej i otwiera nowe możliwości dla instalatorów systemów solarnych dzięki zróżnicowanym produktom. Oprócz tego firma uruchomiła program Sunpower Advantage, który umożliwia firmom instalacyjnym wyróżnienie się na tle konkurencji poprzez dostęp do zróżnicowanych usług w ramach Akredytacji SunPower, a co za tym idzie wzrost sprzedaży paneli SunPower.

Dowiedz się więcej o korzyściach wynikających z programu – klikając tutaj.

Weź udział w specjalistycznych szkoleniach

REKLAMA

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom i zostań akredytowanym przez SunPower instalatorem paneli fotowoltaicznych dzięki ukończeniu specjalistycznego szkolenia. Po przejście kursu otrzymasz certyfikat oraz odznakę SunPower Advantage Installer. SunPower, marka Maxeon Solar Technologies, jest zaufana zarówno wśród właścicieli domów, jak i firm na całym świecie. Wyróżnia się ona wyższą jakością, zwiększoną produkcją energii oraz wytrzymałością.

Promuj swoje partnerstwo z Maxeon Solar Technologies i używaj odznaki SunPower Advantage Installer, by wzbudzać zaufanie oraz przyciągać klientów.

Zgłaszaj swoje instalacje z modułami SunPower

REKLAMA

Maxeon Solar Technologies, światowy lider innowacji solarnych, chce nagradzać Cię za Twoją lojalność. Otrzymuj nagrody za instalacje wykonane z użyciem modułów SunPower. Wystarczy, że zeskanujesz swoje zakupy na koncie SunPower Advantage, a otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na produkty z katalogu nagród.

Wykorzystuj zebrane przez siebie punkty

Możesz wymienić swoje punkty na różnorodne produkty z katalogu nagród. Mamy wszystko: od elektroniki, poprzez vouchery, aż po produkty marketingowe firmy SunPower!

Dodatkowy serwis gwarancyjny

Wyróżnij się na tle konkurencji oferując klientom dodatkowy serwis gwarancyjny w ramach programu SunPower Advantage.

Dołącz bezpłatnie: https://sunpower-advantage.com/ To proste!

artykuł sponsorowany