WeCo to uniwersalne magazyny energii w doskonałej cenie

WeCo to uniwersalne magazyny energii w doskonałej cenie

WeCo w swojej ofercie posiada moduł magazynowania energii 5K3 LV/HV, który jest najbardziej zaawansowany modułem litowym do domowych i przemysłowych systemów magazynowania energii.

Jeden produkt jest odpowiedni do dwóch zastosowań LV i HV. Nadaje się do wysoko- jak i nisko napięciowych systemów magazynowania energii dla falowników zarówno jedno jak i trójfazowych.

Można go zamontować na ścianie lub ustawić wierzę na ziemi.

REKLAMA

WeCo opracowało jeden z najbardziej zaawansowanych systemów BMS – Battery System Management – z aktywnym i pasywnym korektorem z kontrolą w czasie rzeczywistym na każdej pojedynczej komórce. System monitorowania CUB8 jest w stanie wykryć, kontrolować i monitorować każdy podłączony akumulator.

Włoska jakość i design produktem najwyższej jakości, który dopracowany jest w najdrobniejszym szczególe. Baterie WeCo charakteryzują się znakomitą gwarancją, producent deklaruje 10 lat podstawowej gwarancji jednocześnie podaje też, że baterie wytrzymują pond 7000 cykli w standardowych warunkach.

Przyjąć można, że w hybrydowych systemach 1 cykl pełnego naładowania i rozładowania zdarza się nie częściej niż raz dziennie. 7000 cykli to ponad 19 lat! WeCo to doskonały wybór dla średnich i małych magazynów energii.

Baterie te jak również OFF-gridowe falowniki hybrydowe można zakupić w BUD-INVEST ENERGY

REKLAMA

Znajdują się tam takie marki jak Azzurro, Growatt, Goodwe, Sofar, Solax i wiele innych.

W szerokiej ofercie asortymentu BUD-INVEST ENERGY znajdują się także inwertery marki Azzurro. Ta włoska marka prężnie działa na rodzimym rynku, gdzie nieprzerwanie od 2017 roku rośnie zapotrzebowanie na magazynowanie energii. Od tamtej pory Azzurro zamontowało systemy magazynowania energii o łącznej pojemności 1,5 GWh.

Te liczby pokazują, że Azzurro to sprawdzona marka o wielkim zaufaniu konsumentów na rynku światowym. W dobie zmian w kierunku net-billingu oraz cen dynamicznych warto zaufać i sięgnąć po sprawdzone rozwiązania przygotowane na potrzeby zrównoważonego świata i lepszego jutra.

 

artykuł sponsorowany