Weź udział w programie Mój Prąd wspólnie z firmą SolaX

Weź udział w programie Mój Prąd wspólnie z firmą SolaX
SolaX

Czwarta edycja programu Mój Prąd rozpocznie się 15 kwietnia i obejmie długo oczekiwane dotacje do magazynowania energii. Produkty firmy SolaX, pioniera w produkcji inwerterów hybrydydowych oraz magazynów energii w ponad 120 krajach, są idealnym rozwiązaniem w obecnym programie Mój Prąd 4 dla wszystkich już istniejących instalacji fotowoltaicznych oraz nowych instalacji, które będą wspierane dotacjami.

W istniejących i funkcjonujących instalacji jedno- lub trójfazowych wystarczy zastosowanie rozwiązania SolaX RETROFIT, które służy jako “pomost” pomiędzy wszystkimi już działającymi inwerterami stringowymi (bez względu na producenta):

REKLAMA

 SolaX

Natomiast dla nowych instalacji SolaX Power przewidział najnowsze na świecie urządzenie bateryjne all-in-one: SOLAX ESS G4:

SolaX

 

SolaX

Znowelizowana ustawa o OZE wprowadza szereg istotnych dla prosumentów zmian, a jednym z nich jest rozwiązanie problemu równowagi faz.

REKLAMA

SolaX, ekspert ds. magazynowania energii, przedstawił system magazynowania energii, który może nie tylko sprostać wymaganiom programu Mój Prąd 4.0, ale także nowej metodzie rozliczeń, która rozwiązuje problem równowagi między kierunkami. Może on zapewnić zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wyjście, a klienci mogą ustawić to samodzielnie zgodnie z lokalnym szczytem i doliną energii elektrycznej.

SolaX

Jeśli jesteś zainteresowany informacjami na temat rozwiązań hybrydowo-magazynowych, spotkaniem lub współpracą z firmą SolaX i chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnymi dystrybutorami lub bezpośrednio z firmą SolaX Power: www.solaxpower.com.


SolaX Power Polska:

+48 789 469 751

HOT LINE SERWIS Polska:

+48 662 430 292

Kontakt bezpośredni SolaX Power:

 

Pozdrawiamy!

Zespół SolaX Power

 

artykuł sponsorowany