Kehua Tech z rozwiązaniami PV+ESS na targach „Intersolution Belgium 2023”

Kehua Tech z rozwiązaniami PV+ESS na targach „Intersolution Belgium 2023”
Kehua

Kehua Tech to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań fotowolaticznych oraz technologii magazynowania energii (PV+ESS), co wynika z ponad 35-letniego doświadczenia w tworzeniu produktów elektroelektronicznych. Na targach „Intersolution Belgium 2023” firma zaprezentowała rozwiązania dla mieszkań oraz C&I, które wyróżniły się na tle konkurencji. Tym, co czyni je wyjątkowymi, jest większa niezawodność i elastyczność. Cechy te dają nowe możliwości rozwoju lokalnych źródeł energii odnawialnej.

Podczas dwudniowej wystawy, stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników, a eksponowane rozwiązanie i sprzęt fotowoltaiczny wywoływały pozytywne reakcje ekspertów branżowych.

REKLAMA

Kehua

Eksperci techniczni Kehua odpowiadali na wszystkie pytania, dzięki czemu komunikacja i wymiana informacji obejmowała wszystkie możliwe innowacyjne zastosowania prezentowanych rozwiązań. Każdy odwiedzający otrzymał odpowiedzi na pytania i wątpliwości, obejmujące nawet najmniejsze detale i zawiłości techniczne.

Kehua

Kryzys energetyczny przyczynił się do gwałtownego wzrostu popytu na domowe systemy magazynowania energii na rynku europejskim. Aby sprostać różnym wymaganiom rynkowym na Starym Kontynencie, Kehua zaprezentowała wiodący w branży magazynowania energii, kompleksowy i modułowy system iStoragE przeznaczony do zastosowań w przestrzeniach domowych.

Kehua opisuje serię iStoragE za pomocą trzech głównych cech przewodnich, którymi są bezpieczeństwo, prostota i inteligencja. Cechy te służą nie tylko użytkownikom końcowym, ale także pomagają sprzedawcom i firmom instalacyjnym w podjęciu decyzji o wyborze modułowego systemu magazynowania energii iStoragE typu „All in One”.

Prezentowany system magazynowania energii to przełomowe rozwiązanie dzięki modułowej konstrukcji 1+X (inwerter + baterie), która jest bardziej wszechstronna niż tradycyjny mieszkaniowy ESS. Modułowy iStoragE charakteryzuje nie tylko łatwa instalacja, którą zapewnia konstrukcja „All in One”, ale także elastyczność zastosowania i rozbudowy.

Rozwiązanie to pozawala na oszczędność czasu i pieniędzy już od samego początku inwestycji, upraszcza proces obsługi i utrzymania na starcie oraz na późniejszym etapie działania, a dzięki inteligentnej platformie zarządzanie i kontrola trybów pracy skutkuje dodatkową redukcją wszystkich możliwych kosztów. 

REKLAMA

Eleganckie i nowoczesnego wzornictwo zostało docenione i produkt znalazł się w finale „IDEA”, jednej z trzech najważniejszych na świecie nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Kehua

Falownik stringowy z serii X2 o mocy w przedziale 8-350 kW jest flagowym produktem Kehua, pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności każdego realizowanego projektu energetycznego – w biurze, w domu czy w skali inwestycyjnej (np. na farmie fotowoltaicznej).

Seria X2 została wyposażona w interfejs do podłączenia magazynu energii, w związku z tym istniejącą już inwestycję fotowoltaiczną można w każdym momencie dostosować do potrzeb użytkowników w zakresie systemów magazynowania energii. Nowoczesna konstrukcja i działanie techniczne umożliwia obniżenie kosztów transportu, magazynowania i instalacji.

Podczas targów Kehua zaprezentowała również jeden z największych falowników stringowych na świecie: SPI350K-B-H o maksymalnej mocy 99,02%.

Kehua

Kehua przygotowała dedykowane potencjałowi rynku Beneluksu produkty i rozwiązania, a Intersolution stał się doskonałą platformą do zaprezentowania koncepcji „PV + ESS for the Future” w krajach Beneluksu. Jak na eksperta w branży energetycznej przystało, Kehua zajmuje piątą pozycję wśród globalnych dostawców falowników do magazynowania energii według S&P (dawniej IHS Markit) oraz znajduje się w TOP 10 marek falowników solarnych, wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym (według Bloomberga). Kehua będzie nadal pomagać w tworzeniu czystej energii, dzięki swoim badawczo-rozwojowym zasobom i przekonaniu, że dzięki jej pracy, świat będzie mógł cieszyć się bezpiecznym życiem bez węgla.

 

artykuł sponsorowany