Inżynier projektu / Młodszy Manager Projektu / Projektant PV instalacji 50 kWp+

rekrutacja@alians-oze.pl

Firma Alians Sp. z o.o. zaprasza Cię do swojego zespołu w Warszawie , ul. Cybernetyki jeśli posiadasz wiedzę z zakresu fotowoltaiki, budowy instalacji i ich projektowania lub doświadczenie w przygotowywaniu schematów elektrycznych a fotowoltaiki chciałbyś się nauczyć.
Zakres obowiązków:
• opracowywanie Projektów Koncepcyjnych oraz wycen do zapytań z Działu Handlowego,
• opracowanie materiałów technicznych dla dotowanych inwestycji przez takie podmioty
jak ARiMR, NFOŚiGW,
• opracowanie Wniosków o Warunki Przyłączenia dla projektowanych instalacji,
• opracowanie Projektów Budowlanych dla instalacji +50kWp,
• prowadzenie ewidencji i katalogowanie dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami,
raportowanie postępu prac;
• kompleksowa koordynacja projektów fotowoltaicznych oraz elektroenergetycznych SN/WN
• przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji technicznej
• przygotowywanie wniosków niezbędnych do rozpoczęcia oraz zakończenia inwestycji
Wymagania:
• biegłą obsługa oprogramowania CAD w zakresie planimetrii,
• znajomość oprogramowania PVSol będzie dodatkowym atutem.
• biegła znajomość pakietu Office,
• umiejętność kreślenia schematów elektrycznych,
• znajomość zagadnień związanych z elektryką/elektrotechnika (dobór zabezpieczeń, podzespołów);
• znajomość zagadnień z zakresu Prawa Budowlanego będzie dodatkowym atutem,
• doświadczanie przy współpracy z urzędami tj. Starostwo, OSD, Urząd Gminy będzie dodatkowym atutem,
• mile widziane doświadczenie projektowe w zakresie instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznych, itp.
mile widziane doświadczenie z zakresu fotowoltaiki,
• mile widziane osoby z wykształceniem wyższym na kierunkach tj. elektrotechnika, elektroenergetyka i pokrewne, bądź osoby w trakcie studiów,
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dużej organizacji i jednej z renomowanych firmie w branży PV w Polsce
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa o pracę lub B2B
• profesjonalny, energiczny zespół
• odpowiedzialność i samodzielność
• pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych,
• zarząd zainteresowany opinią pracowników,
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na rekrutacja@alians-oze.pl tel. 538 402 553