Szkoleniowiec

rekrutacja@fgenergy.pl

Firma FG Energy poszukuje osób na stanowisko SZKOLENIOWIEC

Zadania:
⦁ prowadzenie szkoleń dla handlowców
⦁ nadzór i organizacja szkoleń
⦁ wdrażanie nowych pracowników
⦁ tworzenie i uaktualnianie materiałów szkoleniowych

Oczekujemy:
⦁ wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
⦁ co najmniej dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń produktowych / sprzedażowych dodatkowym atutem będzie znajomość branży handlowej oraz OZE
⦁ zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy pod presją czasu
⦁ dodatkowym atutem będzie znajomość branży handlowej oraz OZE

Oferujemy:
⦁ wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
⦁ pracę w międzynarodowym środowisku
⦁ samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
⦁ realne a nie deklaratywne możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@fgenergy.pl