Handlowiec B2B Fotowoltaika Panele Fotowoltaiczne

p.witkowski@tpenergy.pl

Opis firmy

TP Energy sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką w branży OZE. Dzięki unikalnym doświadczeniom i kontaktom, mamy wyjątkowe możliwości zaopatrywania podmiotów gospodarczych oraz indywidualnych inwestorów, w komponenty do budowy instalacji fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś utalentowanym i ambitnym handlowcem, z udokumentowanymi sukcesami w sprzedaży B2B podzespołów fotowoltaicznych (moduły, inwertery, konstrukcje itd.) oraz posiadasz sieć kontaktów, którą chciałbyś wykorzystać do zbudowania własnej dystrybucji przy użyciu naszych produktów, a także chciałbyś zarabiać na ponadprzeciętnym w branży poziomie i spełniasz poniższe oczekiwania, to zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie dystrybucyjnej PV (warunek konieczny);
Sieć kontaktów B2B w branży OZE (warunek konieczny);
Znajomość rynku instalacji odnawialnych źródeł energii w szczególności z zakresu systemów fotowoltaicznych;
Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, gotowość do pracy na celach;
Chęć uczenia się i gotowość do pracy w niestandardowym czasie pracy;
Umiejętność pracy w zespole (preferowani kandydaci anglojęzyczni);
Efektywne zarządzanie czasem i celami;
Entuzjazm i pozytywne nastawienie we współpracy z klientami i współpracownikami;

Zadania:

Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów B2B;
Budowanie silnych i długofalowych relacji z istniejącymi i nowymi klientami;
Przygotowywanie ofert handlowych oraz wycen;
Konsulting w zakresie systemów i podzespołów fotowoltaicznych;
Zbieranie informacji rynkowych i analiza konkurencji;
Podpisywanie umów i koordynacja ich realizacji;
Obsługa oraz wsparcie podwykonawcze;
Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, w tym z zespołem technicznym, administracyjnym i logistyką;
Regularne raportowanie wyników;
Współtworzenie i wdrażanie kreatywnych rozwiązań sprzedażowych;

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę lub własnej działalności gospodarczej (wg preferencji);
Wysoką podstawę wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny (realnie nielimitowana prowizja);
Pracę w wyjątkowym międzynarodowym zespole specjalistów z branży OZE;
Unikalne możliwości rozwoju i awansu (w tym docelowo tworzenie i zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym dla odpowiednich kandydatów);
Szkolenia produktowe i sprzedażowe oparte na autorskich systemach i rozwiązaniach;
Możliwość współtworzenia Działu Handlowego i całej Firmy;
Niezbędne do pracy narzędzia: auto służbowe (także do użytku osobistego), komputer, telefon;

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Prosimy przesyłać CV na adres e-mail