Elektromonter instalacji fotowoltaicznych okolice Wrocławia

Telefon
+48 512 948 002
it@heliosstrategia.eu

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej HELIOS STRATEGIA https://heliosstrategia.pl/o-nas/ . Grupa prowadzi działalność w branży OZE i skupia się głównie na budowie farm fotowoltaicznych jako generalny wykonawca. Posiadamy doświadczenie w branży od 2009 r.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektromonter instalacji fotowoltaicznych

Zakres obowiązków:
montaż konstrukcji oraz paneli fotowoltaicznych na gruntach,
montaż inwerterów oraz rozdzielni,
podłączanie instalacji elektrycznej oraz wykonywanie uziemienia instalacji,
Wymagania:
doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kW – min. 1 rok
uprawnienie SEP E/D do 1kV,
dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów i pracy na terenie całego kraju,
umiejętność czytania schematów elektrycznych,
mile widziane prawo jazdy kat. B oraz certyfikat instalatorów w zakresie OZE wydany przez UDT,
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie – umowę o pracę,
stałe wynagrodzenie + premia od zrealizowanych kwp,
auto służbowe,
narzędzia do wykonywania instalacji,
wsparcie doświadczonych specjalistów,

Zapraszamy do kontaktu
Tel. Vladimir +48 512 948 002