Doradca Techniczno-Handlowy (KATOWICE)

rekrutacja@talentplace.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta.
To specjalista który potrafi dostrzec i wskazać klientowi korzyści wynikające z zastosowania elektrowni słonecznej.
To ekspert który potrafi dobrać i zaprezentować odpowiednie rozwiązanie techniczne i finansowe.
To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje swoje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki korzyściom które dostarcza klientowi.
To lider który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy.

Opis stanowiska

aktywne pozyskiwanie klientów,
budowanie długofalowych relacji z klientami,
kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży elektrowni słonecznych,
realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,
realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania

zorientowanie na cel,
zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
bardzo dobra organizacja pracy,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
wynagrodzenie podstawowe
narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
umowa o prace,
profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży elektrowni słonecznych,
samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy,
przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego,
kartę Multisport,
wyjazdy integracyjne,
pyszna kawa w biurze 🙂

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie – https://talentplace.traffit.com/public/form/a/359?uid=N2dWOWh3Ym5jYzFjSmhzN0xYZ3BMZGhTL0VzY0xCZGh6cVhV

i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.
Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.
Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie
www.talentplace.pl/kandydaci