Specjalista ds. obsługi klienta OZE

realizacje@activiagroup.pl

Firma Activia Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce w zakresie kompleksowego montażu farm PV.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko :

Zadania:
• Udzielanie informacji klientom
• Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnie z przyjętymi standardami
• Aktualizacja wiedzy dotyczącej produktu
• Rzetelne i dokładne uzupełnianie danych (praca z bazą danych)
• Współpraca z innymi działami w firmie
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Znajomość zagadnień związanych z fotowoltaiką
• Udzielaniu informacji na temat oferowanych usług

Oczekujemy:
• Umiejętności efektywnego organizowania czasu pracy
• Znajomości standardów obsługi Klienta
• Łatwości nawiązywania kontaktów oraz pozyskiwania nowych klientów
• Umiejętność swobodnej komunikacji
• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie
• Biegłej obsługi komputera (MS Office)
• Wewnętrznej motywacji oraz nastawienia na osiągnięcie zamierzonych celów
• Zaangażowania, kreatywności, samodzielności oraz pozytywnego nastawienia
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Interesującą, pełną wyzwań pracę
• Miłą i przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją