Specjalista ds.sprzedaży forowoltaiki i pomp ciepła

Telefon
662224719
j.panasiuk@omegafotowoltaika.pl

Specjalista
ds. instalacji fotowoltaicznych

Omega Fotowoltaika Sp. z o.o., to firma stawiająca na kompleksową obsługę klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji urzędowych. Wykonując nasze instalacje fotowoltaiczne stawiamy na sprawdzone komponenty, dzięki czemu mamy wiele poleceń i rekomendacji, przekładających się na zwiększoną sprzedaż.
Poszukujemy osób na terenie całego kraju, które mają doświadczenie w branży OZE lub chcieliby poznać rynek, i tym samym uczestniczyć w rozwoju branży, które obecnie odnotowuje najwyższe wzrosty sprzedaży.

Zakres obowiązków kandydata na stanowisko:

● · aktywne pozyskiwanie klientów na montaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, poprzez osobiste spotkania w miejscu planowanej inwestycji.
● wykonywanie audytu na zapotrzebowanie energii w budynkach oraz dobór instalacji według pakietów: basic, normal, premium
● sporządzanie ofert, umów na dedykowanym programie on line
● budowanie relacji z klientami i kreowanie pozytywnego
wizerunku firmy
● raportowanie swoich działań i wyników swojej pracy

NASZE OCZEKIWANIA :

● doświadczenie handlowe w sprzedaży usług B2B i B2C, minimum roczne
● Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży OZE
● posiadanie umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych poparte wynikami
● prawo jazdy kat. B
● gotowość do odbywania podróży służbowych

OFERUJEMY :
● elastyczne formy zatrudnienia: umowa agencyjna, umowa zlecenia
● wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy
● samochody służbowe, karty paliwowe,
● profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży i produktów
● odpowiedzialną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
● pełne wsparcie na każdym etapie współpracy w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju.
● możliwość traktowania pracy jako stałej lub dodatkowej
● dla osób z branży OZE oferujemy indywidualny system wynagrodzenia i premiowania
● możliwość uzyskania awansu w strukturach sprzedażowych
● możliwość budowania własnych grup sprzedażowych i partnerskich

Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji oraz kontaktu telefonicznego.