Elektryk/Elektromonter instalacji fotowoltaicznych – Opole

Telefon
695720530
rekrutacja@suntrans.pl

SUNTRANS Sp. z o.o. Spółka komandytowa
Firma SUNTRANS zajmuje się doradztwem, montażem, serwisowaniem oraz monitorowaniem instalacji fotowoltaicznych.
Zapewniamy pełną pomoc w budowie domowej i komercyjnej elektrowni fotowoltaicznej,
a wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak: moduły, inwertery czy konstrukcje fotowoltaiczne spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania energii.

Zatrudni elektryka/elektromontera instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy:
– liczne szkolenia
– stabilność zatrudnienia
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– elastyczne godziny pracy
– niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy

Nasze wymagania:
– doświadczenie w branży elektrycznej
– doświadczenie w realizacji prac elektromonterskich
– uprawnienia SEP D/E lub Certyfikat UDT
– gotowość do wyjazdów służbowych
– dbałość o terminową realizację zleceń

Obowiązki:
– prace elektryczne przy montażu instalacji fotowoltaicznych
– podłączanie i konfigurowanie falowników
– montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC
– wykonywanie uziemienia i pomiarów elektrycznych
– dokonywanie odbioru instalacji fotowoltaicznych z klientem
– prace serwisowe, wykrywanie usterek, kontakt z działem technicznym

CV proszę wysłać na adres rekrutacja@suntrans.pl
kontakt telefoniczny 695 720 530