Asystent Działu Sprzedaży

rekrutacja@globeenergy.pl

GLOBE ENERGY – Energia dla Ciebie

W branży odnawialnych źródeł energii OZE działamy od 2012r. rozpoczynając swoją działalność w tym obszarze od pozyskiwania funduszy na budowę elektrowni wiatrowych w modelu rozproszonym.

Należymy do Konsorcjum PGFE – Polskiej Grupy Fotowoltaiki i Energii Odnawialnej, która jako grupa firma buduje świadomość rynku OZE jako najlepszej alternatywy dla konwencjonalnych metod wytwarzania energii i ciepła.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:
• kompleksowe wsparcie Dyrektora Sprzedaży w codziennych obowiązkach
• przygotowywanie raportów, zestawień i analiz sprzedaży
• opieka posprzedażowa – dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami – kontakt telefoniczny i e-mailowy
• stała współpraca z Handlowcami i Managerami
• koordynowanie i zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy w Dziale Sprzedaży,
• budowanie relacji z partnerami biznesowymi

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z branży fotowoltaicznej
• wysoki poziom komunikatywności i wielozadaniowości w pracy
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z branży fotowoltaiki,
• możliwość rozwoju, nauki i współpracy z najwyższej jakości specjalistami
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii za realizację ustalonych celów