PRZ

Telefon
736383422
praca@topsky.pl

TopSky – firma z branży odnawialnych źródeł energii poszukuje obecnie osoby na stanowisko.: PROJEKTANT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH.

Zadania:
– wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych oraz dobór komponentów
– opracowanie harmonogramów realizacji projektu
– wsparcie projektowe ekip instalatorskich
– wparcie doradców w kwestiach technicznych

Oczekiwania:
– doświadczenie w projektowaniu instalacji PV
– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o kierunkach technicznych
– doświadczenie w projektowaniu w AutoCad, PV*SOL lub podobnych
– znajomość obsługi pakietu MS Office
– mile widziany certyfikat UDT w obszarze fotowoltaiki
– mile widziane uprawnienia elektryczne SEP „E” i „D”

Oferujemy:
– współpracę zdalną
– atrakcyjny system wynagrodzeń
– możliwość rozwoju w strukturach firmy
– partnerskie podejście

Zainteresowane osoby proszone są o aplikowanie na praca@topsky.pl (prosimy o dołączenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych).