Brygadzista ekipy montażowej PV

Telefon
668415304
biuro@topsky.pl

TopSky firma z branży Odnawialnych Źródeł Energii poszukuje do współpracy osoby na stanowisko: Brygadzista ekipy montażowej PV – region dolnośląski

Zadania:
– zarządzanie 3 osobową ekipą wykonującą instalacje fotowoltaiczne
– planowanie każdej instalacji – poszycia dachu i ułożenia modułów
– montaż instalacji fotowoltaicznej
– wykonywanie pracy zarówno na gruncie, jak i na wysokości

Oczekiwania:
– doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych
– mile widziane uprawnienia elektryczne lub certyfikat instalatora OZE
– zdolność do pracy na wysokości
– zdolności techniczne
– umiejętność zarządzania zespołem
– dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
– pracę na terenie woj. Dolnośląskiego
– atrakcyjne wynagrodzenie
– niezbędne narzędzia pracy
– kilkuosobową ekipę

Osoby zainteresowane proszone są o aplikacje za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Prosimy o dołączenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych.