Kierownik serwisu O&M

jowita.drabko@talentplace.pl

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED – LED-As-A-Service, instalacji fotowoltaicznych PV-As-A-Service oraz Cogen-As-A-Service, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika serwisu O&M.

Lokalizacja – zdalnie (biura w Warszawie, Szczecinie, Sopocie)

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska
celem stanowiska jest zbudowanie działu od podstaw, ustalenie funkcjonalności, zdefiniowanie roli i zadań działu
odpowiedzialność za wdrożenie sposobu monitoringu instalacji w celu wykrycia potencjalnych nieprawidłowości oraz sposobu raportowania do Klienta
współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji prac serwisowych lub zbudowanie własnego zespołu
planowanie i realizowanie przeglądów okresowych oraz planowych prac z zakresu utrzymania instalacji
przyjmowanie i obsługiwanie zleceń serwisowych
prowadzenie aktywnego monitoringu instalacji w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości w jej pracy i podejmowania działań prewencyjnych.
przygotowywanie raportów dla klientów.
podejmowanie działań optymalizacyjnych w zakresie utrzymania i operowania instalacją oraz maksymalizacji jej produktywności
zarządzanie roszczeniami gwarancyjnymi i ubezpieczeniowymi
raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego

Wymagania
wykształcenie wyższe techniczne
minimum 2-3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania działem serwisu, wskazane doświadczenie w branży PV
uprawnienia SEP powyżej 1 kV
doskonałe umiejętności organizacyjne, planowania oraz analityczne
umiejętność budowania stabilnej, długotrwałej relacje zarówno z Klientami biznesowymi jak i współpracownikami
efektywne zarządzanie czasem, działanie w sposób systematyczny i uporządkowany
samodzielność i konsekwencja
gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy
pracę w ciekawej i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
stabilne warunki zatrudnienia – umowa B2B;
bardzo dobre warunki finansowe z motywującym system prowizyjnym
samochód z kartą paliwową;
pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację;
wsparcie na etapie wdrożenia;

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

Masz dodatkowe pytania? Nasi rekruterzy odpowiedzialni za ten projekt, z pewnością odpowie na wszystkie wątpliwości.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie: https://talentplace.pl/kandydaci

Link do aplikacji: https://talentplace.traffit.com/public/form/a/395?uid=OXhObW1Sdm5jY1JQUFF3aUFrdzhJTkZaNWs4QUlSVm5oZnZJaFE9PQ==