Firma Sun Project z Legnicy oferuję prace dla Geodety z uprawnieniami

Telefon
604933408
a.podsiadlo@sunproject.com.pl

Twój zakres obowiązków:
 Prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjną budowy na terenie całej Polski
 Opracowywanie dokumentacji związanej z procesem budowlanym
 Wykonywanie prac kameralnych wg aktualnych standardów
 Sporządzanie map do celów projektowych
Wymagania:
• Doświadczenie w geodezyjnej obsłudze inwestycji
• Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe
• Uprawnienia geodezyjne
• Zaangażowanie oraz rzetelności w powierzonych zadaniach
• Prawo jazdy kat. B
• Punktualność, dbałość o sprzęt i stanowisko pracy
• Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie
• Umiejętności interpersonalne w kontaktach z urzędami i zleceniodawcami
• Znajomość oprogramowania geodezyjnego
• Gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:
• Długoterminową, stabilną współpracę
• Pracę przy dużych i ciekawych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywanie cennego doświadczenia w branży OZE
• Samochód służbowy
• Telefon służbowy
• Pracę na nowoczesnym sprzęcie
• Świetną atmosferę pracy 🙂
CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail