Przedstawiciel Handlowy ds Fotowoltaiki

Telefon
503439178
fotowoltaikainvest@gmail.com

Praca od zaraz!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych osób które mają smykałkę w sprzedaży.
Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki
Obowiązki kandydata:
• Analiza potrzeb Klienta oraz kompleksowe wsparcie w zakresie proponowanych rozwiązań,
• Budowa i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami na jak najwyższym poziomie,
• Doradztwo techniczne w zakresie odnawialnych źródeł energii,
• Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych,
• Raportowanie wyników.
Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży minimum 1 rok
• Prawo jazdy kat. B, [warunek konieczny]
• Gotowość do pracy w terenie
• Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
• Otwartość na zmiany i podejmowanie nowych wyzwań,
• Sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych,
• Pogodna aparycja oraz umiejętność rzeczowego wypowiadania się.
• Zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii
Kandydatowi oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / zlecenie/ b2b
• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie + prowizji od sprzedaży [2000-5000 na początek netto]
• Ciepłą atmosferę w komfortowych warunkach
• Pakiet szkoleń które jeszcze mocniej przygotują Cię do zawodu I dzięki którym staniesz się lepszym fachowcem
• Baza kontaktów oraz niezbędne narzędzia które potrzebuje skuteczny handlowiec
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której Klient jest najważniejszy
• Przejrzystą ścieżkę rozwoju
Nie zwlekaj! Dołącz do naszego ambitnego zespołu a przekonasz się jak daleko możesz z Nami zajść!
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.
CV można składać na adres mailowy: fotowoltaikainvest@gmail.com