Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

Telefon
531-859-708
biuro@consorenergia.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Doradcy Techniczno-Handlowego ds. Pomp Ciepła.
Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Obsługa powierzonych leadów,
• Doradztwo techniczne w zakresie stosowania pomp ciepła,
• Dobór systemu pompy ciepła zgodny z potrzebami klienta,
• Przygotowanie ofert dla klienta,
• Współpraca z zespołem projektowym, operacyjnym i sprzedażowym,
• Obsługa posprzedażowa,
• Wsparcie techniczne działu sprzedaży,
• Dbanie o rozwój i wizerunek firmy. Wymagania:
• Wykształcenie techniczne (kierunek grzewczy lub pokrewny),
• Praktyczna znajomość problematyki technologii pomp ciepła,
• Doświadczenie w branży OZE
• Praktyczna znajomość tematu fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem,
• Praktyczna znajomość tematu ogrzewania podczerwienią będzie dodatkowym atutem,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Wysoka kultura osobista,
• Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy:
• Forma wynagrodzenia do uzgodnienia: B2B, Umowa o pracę, Umowa na zlecenie,
• Pensja podstawowa plus premia od sprzedaży,
• Szkolenia podnoszące kompetencje,
• Możliwość rozwoju osobistego i dalszych awansów wraz z rozwojem firmy,
• Narzędzia pracy (telefon, laptop, po okresie próbnym samochód),
Obszar działania to głównie Wielkopolska i Lubuskie. Siedziba firmy w Poznaniu.