Koordynator Ekip Montażowych PV

Telefon
661121300
rekrutacja@flixenergy.pl

Najważniejsze zadania na stanowisku:
– koordynowanie pracy podległych ekip montażowych oraz rozliczanie zawartych z nimi umów,
– terminowa realizacja procesów inwestycji fotowoltaicznych zgodnie z wyznaczonym harmonogramem prac,
– określanie jakości i standardów wykonania prac oraz ich skuteczne egzekwowanie od wszystkich ekip montażowych,
– monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych,
– nadzorowanie założonego budżetu,
– raportowanie do Zarządu postępów prowadzonych prac montażowych,
– ścisła współpraca z dostawcami, projektantami, handlowcami oraz innymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:
– doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu ekipami montażowymi,
– praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
– znajomość zagadnień z zakresu fotowoltaiki oraz aktualnego prawa w zakresie OZE.
– czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych,
– odpowiedzialność i komunikatywność.

Mile widziane:
– wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne, energetyczne, OZE i pokrewne),
– uprawnienia SEP/UDT.

W ramach współpracy oferujemy:
– stabilną i długofalową współpracę na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę,
– elastyczny czas pracy dostosowany do zadań,
– niezbędne do pracy narzędzia,
– możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu strategii,
– profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki oraz szkolenia produktowe,
– pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna,
– pracę z ludźmi o bardzo dużym doświadczeniu sprzedażowym,
– najwyższej jakości komponenty oraz wysoką jakość realizowanych montaży,
– współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.