Menadżer regionalny ds. fotowoltaiki

rekrutacja@greenenerga.pl

Oferujemy Tobie:
• Atrakcyjny system prowizyjny za każdy sprzedany kW Twojego zespołu
• Konkurencyjne ceny bazowe na rynku dla Klientów i wysoką jakość produktu
• Możliwość tworzenia własnego zespołu i korzystanie z dodatkowych profitów z tego tytułu
• Kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i ciągły rozwój w czasie współpracy
• Niezbędne narzędzia do pracy-kalkulator oferty, prezentacje produktu oraz materiały
z obszaru sprzedaży i zarządzania ludźmi
• Prace na komponentach najwyższej jakości
• Produkt dostępny od ręki dzięki współpracy z doświadczonymi montażystami
oraz posiadaniem własnego magazynu
• Wsparcie firmy w pozyskaniu kontaktów do Klientów
• Pełną obsługę posprzedażową i ubezpieczenie all risk dla Klientów
• Wsparcie profesjonalnego zespołu inżynierów, handlowców, menadżerów
i HR-u

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• Posiadasz zespół sprzedażowy lub chcesz posiadać-pomożemy Ci go stworzyć!
• Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej otwarcia – kontrakt B2B
• Znasz branżę fotowoltaiczna to dodatkowy atut!
• Masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w rozproszonej strukturze
• Potrafisz aktywnie pozyskiwać Klienta indywidualnego i firmowego w terenie
• Masz gotowość do samodzielnego działania, szkolenia pracowników w terenie, bycia praktycznym liderem
• Wiesz, jak zrekrutować osoby do współpracy w sprzedaży, jeśli nie-pomożemy!
• Zaangażujesz się na 100% w pracę z ludźmi i sprzedaż produktów oferowanych przez Naszą firmę

Zadania dla Ciebie:
• Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
• Spotkania z Klientami oraz efektywną sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Budowanie relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy na rynku
• Współpraca z Partnerami Biznesowymi ds. Sprzedaży na danym obszarze oraz z Centralą firmy