Elektryk – pomocnik elektryka – Niemcy 2600-3000 euro

Telefon
+48 531 809 729
biuro@gmpraca.pl

Elektryk – pomocnik elektryka – Niemcy

Opis stanowiska:
· montaż instalacji elektrycznych
· montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
· wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania:
· podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
· doświadczenie na stanowisku elektryka
· prawo jazdy kat. B
· własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:
· umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
· długoterminową współpracę
· zakwaterowanie
· pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
· stawkę godzinową 13,50-17 euro/h
· dietę dzienną 60 euro
· możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
· punktualne wypłaty
· 24-30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
· odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
· opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego
· świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl. W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk”.
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem tel: +48 531 809 729 lub na www.gmpraca.pl