Szukam handlowca D2D Małopolska, Śląsk, Podkarpacie

Telefon
536 880 182
kontakt@pcsolarenergy.pl

P&C Solar Energy poszukuje osób na stanowisko przedstawiciela handlowego pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Naszym priorytetem jest nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami, rozwijanie z nimi relacji i utrzymywanie profesjonalnego podejścia w całym procesie. Jesteśmy zainteresowani rekrutacją tylko tych, którzy posiadają doświadczenie w dziedzinie handlu w branży OZE. Realizujemy dotacje z programów Czyste Powietrze / Mój Prąd / Moje Ciepło.

Niskie ceny bazowe – Korzystny system ratalny – Dotacje z prefinansowaniem – Krótkie terminy realizacji

Zakres obowiązków:
– lokalna analiza rynku,
– doradztwo energetyczne (dobór pomp ciepła + instalacji fotowoltaicznych)
– przeprowadzanie prezentacji handlowych z uwzględnieniem potrzeb klienta
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
– przygotowanie kalkulacji pod kątem zawieranych umów,
– samodzielne rozbudowywanie bazy i pozyskanie nowych klientów (D2D),
– godziny pracy ustalasz sobie sam.

Oferujemy:
– wynagrodzenie w dwóch systemach (do wyboru) prowizja lub prowizja + podstawa,
– premie uznaniowe za wykonany plan miesięczny,
– wsparcie na każdym etapie,
– zatrudnienie na umowa o pracę lub b2b,
– brak limitów wynagrodzeń.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 536 880 182