Kolejna edycja Targów Energii Odnawialnej RE-Energy

Kolejna edycja Targów Energii Odnawialnej RE-Energy
Fot. Targi Energii Odnawialnej RE-Energy

W dniach 10-11 września 2019 r. Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W Warszwskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO!

Ideą każdych targów jest prezentacja oferty wystawców konkretnej i ściśle określonej grupie docelowej. Koncepcja RE-energy odbiega jednak od tradycyjnego pojęcia targów i stawia sobie dość wysoko poprzeczkę. RE-energy to z jednej strony międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Z drugiej strony organizatorzy targów planują rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Dwa dni targowe będą wypełnione konferencjami również tymi o zasięgu międzynarodowym, podczas których omawiane będą istotne dla rynku OZE tematy. Targi RE-energy maja za zadanie pokazać, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej są proste, a w efekcie opłacalne.

REKLAMA

Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak fotowoltaika, biogaz, samochody elektryczne i inne technologie mobilne, magazynowanie energii, efektywność energetyczna, digitalizacja w energetyce oraz smart city.

Strefa Networkingu Biznesowego będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. Cel spotkań – w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają.

W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej stworzymy również Strefę TermoEXPO.

REKLAMA

Strefa TermoEXPO skierowana jest do branży związanej z termomodernizacją i efektywnością energetyczną w budownictwie. Udział w planowanym wydarzeniu to możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów oraz szansa na wzmocnienie swojego wizerunku na rynku.

Do udziału w planowej strefie zapraszamy:

  • producentów i dystrybutorów: inteligentnych systemów grzewczych (pompa ciepła, kotłów, kotłowni, nagrzewnic gazowych ,grzejników, instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych), systemów izolacyjnych, energooszczędnej stolarki otworowej, pokryć, konstrukcji i akcesoriów dachowych,
  • firmy związane z budownictwem energooszczędnym, pasywnym, zeroenergetycznym i dodatnio energetyczny,
  • producentów i dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych,
  • producentów systemów oszczędzania i kumulowania energii, systemów zdalnego nadzoru i kontroling oraz optymalizacji zużycia energii.

Organizator planuje również wręczenie nagród RE-energy w takich kategorich jak osobowość branży, innowacyjna techologia, innowacyjny produkt czy też najładniejsze stoisko.

Organizatorzy RE-energy zapraszają do współpracy media branżowe, stowarzyszenia i instytucje, które są zainteresowane wspieraniem rozwoju OZE w Polsce.

Szczegółowe informacje: www.reenergyexpo.pl, www.termoexpo.pl


artykuł sponsorowany