IV edycja Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy

IV edycja Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy
Beemwej, wikimedia cc

Zespół powermeetings.eu zaprasza do udziału w IV edycji „Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy”. Forum jest cyklicznym spotkaniem branży, które w tym roku odbędzie się w dniach 16 i 17 października 2014 r. tradycyjnie już w Hotelu Wodnik w Słoku / k. Bełchatowa.

Od pierwszej edycji Forum jak również w tym roku Gospodarzem Honorowym wydarzenia jest PGE GiEK S.A., natomiast Patronem Merytorycznym – Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

Rok rocznie Forum obejmowane jest Patronatem Honorowym Ministerstwa Gospodarki oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. Tegoroczna edycja została objęta również Patronatem Honorowym Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

REKLAMA

Forum tworzone jest z myślą o rozwoju branży biomasowej i od pierwszej edycji stawia przed organizatorami ambitne zadanie stworzenia neutralnego miejsca do wymiany wiedzy i doświadczeń, a zarazem poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku – od regulatorów poprzez producentów po dostawców rozwiązań technologicznych i odbiorców końcowych – do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.

Podczas konferencji skupimy się na następujących obszarach tematycznych:

Sesja I: Aktualne regulacje związane ze spalaniem biomasy

Sesja II: Spalanie biomasy w energetyce zawodowej i ciepłownictwie

Sesja III: Spalanie biomasy – technika i technologia – nowatorskie rozwiązania

Sesja IV: Technologia i bezpieczeństwo eksploatacyjne

Sesja V: KSUB – Krajowy System Uwierzytelniania Biomasy

REKLAMA

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej a m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowi odbiorcy energii, dostawcy i producenci biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie, firmy inżynieryjne i badawcze oraz wszystkich zainteresowanych tematem i związanych z branżą biomasy.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem: http://www.powermeetings.eu/konferencje/en/forum-technologii-w-energetyce-spalanie-biomasy-belchatow-2014/

Zapraszam do udziału! Z pewnością warto!

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

tel.:   +48 22 740 67 80

faks: +48 22 672 95 89

e-mail: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu

www.powermeetings.eu