Magazyn energii Victron Energy ogranicza do 75% pobór energii z sieci

Magazyn energii Victron Energy ogranicza do 75% pobór energii z sieci
SunTrack

W dobie dzisiejszej sytuacji geopolitycznej, stale rosnącego zapotrzebowania na energię oraz kurczących się i drożejących zasobów energetycznych idealnym rozwiązaniem wydaje się magazyn energii połączony z elektrownią słoneczną. Najlepszym dostępnym rozwiązaniem jest magazyn energii firmy Victron Energy oparty na urządzeniach MultiPlus-II oraz Quattro-II. Systemy te zapewniają minimalizację zużycia energii z sieci nawet o 75%

SunTrack

REKLAMA

Magazyny energii firmy Victron Energy zapewniają stuprocentową pracę wyspową dzięki wytworzeniu własnej sieci elektrycznej z akumulatorów. Takie rozwiązanie zapewnia zasilanie elektrowni słonecznej i jej pracę nawet przy długotrwałym braku prądu spowodowanym awarią, wyłączeniem sieci lub po prostu zbyt wysokim napięciem w instalacji latem. Dzięki wbudowanej opcji łączenia energii z akumulatorów i sieci, magazyn może dostarczać więcej energii niż przyłącze sieciowe.

Systemy magazynowania energii Victron Energy współpracują z każdą dowolną elektrownią słoneczną również z mikroinwerterami dzięki zewnętrznemu opomiarowaniu licznikami przepływu prądu.

Współpracują one z magazynem energii, informując o ilości wyprodukowanej energii, a także o jej konsumpcji czy odsprzedaniu do sieci. Wyjątek stanowią inwertery Fronius, które komunikują się bezpośrednio przez sieci przekazując informację o produkcji.

Z łatwością można wykonać instalacje jedno lub trójfazową o dużej mocy. Jednostki łączą się ze sobą równolegle, zapewniając niespotykaną i niedostępną moc dla konkurencji. W przypadku falownika MultiPlus II 48/10000 możliwe jest uzyskanie zasilania nawet 50 kW na jedną fazę.

Całość systemu jest w pełni zarządzana przez internet dzięki zastosowaniu autorskiego systemu Venus OS oraz urządzenia kontrolującego GX np Cerbo GX lub Color Control GX. System może być wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD.

SunTrack

Firma SunTrack jest największym autoryzowanym przedstawicielem marki Victron Energy w Polsce, ale również na świecie. 10 maja 2022 roku, tuż przed międzynarodowymi targami Intersolar 2022 organizowanymi w Monachium, została jej przyznana nagroda za najlepszego sprzedawcę produktów Victron Energy podczas światowego spotkania dystrybutorów marki.

REKLAMA

SunTrack

Na pytanie skierowane do jednego z właścicieli firmy SunTrack s.c, czemu zawdzięcza ona tak dynamiczny i szybki rozwój, otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

– Naszym kluczem do sukcesu jest dbałość o naszych instalatorów. Zapewniamy im zarówno szkolenia produktowe jak i pełną pomoc telefoniczną w trakcie instalacji. Dbamy, aby produkty marki Victron Energy – zarówno falowniki jak i akumulatory LiFePO4 – były dostępne od ręki z naszego magazynu. W dzisiejszych czasach nikt nie lubi czekać na realizację zamówienia dłużej niż kilka dni. Wiele zawdzięczamy również marce Victron Energy. Dzięki bezawaryjności, innowacyjności oraz możliwości konfiguracji jej produktów znacząco przewyższającej możliwości konkurencji, możemy zapewnić dowolną funkcjonalność, jakiej potrzebują klienci.

Systemy magazynowania energii Victron Energy są aktualnie najbardziej rozwiniętymi magazynami energii dostępnymi na światowym rynku. Pierwszy inwerter wyprodukowany przez firmę w 1975 roku zapoczątkował całą gamę produktów, jakimi może poszczycić się firma Victron Energy.

Magazyn energii oraz gotowe zestawy.

SunTrack s.c.

al. Prymasa Tysiąclecia 46

01-242 Warszawa

tel. 22 6464692

info@suntrack.pl

www.suntrack.pl

 

artykuł sponsorowany