Victron Energy lider magazynowania energii

Victron Energy lider magazynowania energii
SunTrack

Holenderska firma Victron Energy jest najbardziej rozpoznawalną, światową marką oferującą rozwiązania fotowoltaiczne oparte na akumulatorach. Historia firmy sięga 1975 roku, kiedy to została wyprodukowana pierwsza przetwornica napięcia DC/AC. Od tego czasu produkty firmy są udoskonalane i stale unowocześniane. Wszystkie jednostki za wyjątkiem akumulatorów objęte są 5-letnią gwarancją.

Marka Victron Energy to przede wszystkim zaawansowane magazyny energii optymalizujące pracę elektrowni słonecznych. Umożliwiają nie tylko magazynowanie energii, ale także podtrzymanie pracy fotowoltaiki w przypadku zaniku zasilania sieciowego lub jego zbyt wysokiego napięciu np. latem.

Możliwe jest to dzięki zastosowaniu inteligentnych falowników MultiPlus-II oraz Quattro-II pracujących z napięciem 24 lub 48V. W ofercie firmy znajdują się również nowoczesne akumulatory LiFePO4 z komunikacją CAN. System ESS pracuje z każdym rodzajem elektrowni słonecznej dzięki zastosowaniu zewnętrznego licznika kWh.

REKLAMA

Victron Energy – cennik

W ofercie firmy znajduje się również szeroka gama solarnych regulatorów ładowania, przetwornic napięcia, ładowarek sieciowych do akumulatorów, akumulatory AGM, GEL oraz LiFePO4. Wszystkie oferowane akcesoria posiadają interfejsy komunikacyjne, dzięki czemu w łatwy sposób można je ze sobą łączyć.

Dzięki zastosowaniu centralki Cerbo GX lub Color Control GX możliwe jest zbudowanie dużego i złożonego systemu fotowoltaicznego w pełni zarządzanego przez internet z opcją monitoringu. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego GX Touch efekty pracy systemu można prezentować na ekranie LCD jak również przeprowadzać konfigurację podłączonych do systemu urządzeń.

Dodatkowego osprzętu i akcesoriów jest wiele więcej, dzięki czemu w łatwy sposób możliwe jest zbudowanie zaawansowanego systemu solarnego z komponentów jednej marki. Decydując się na Victron Energy, nie ma potrzeby stosowania opcjonalnego sprzętu, gdyż wszystko dostępne jest od jednego producenta, wliczając w to system dystrybucji energii DC, panele słoneczne, wszelkiego rodzaju konwertery DC czy systemy zabezpieczeń.

Firma SunTrack z siedzibą w Warszawie jest największym autoryzowanym przedstawicielem marki Victron Energy w Polsce. Zapewnia stały i szybki dostęp do wszystkich produktów, a także pomoc techniczną i doradztwo przy wyborze komponentów. Na uwagę zasługuje również fakt organizowanych szkoleń dla instalatorów z zakresu magazynów energii, a także fotowoltaiki w kamperze.

REKLAMA

SunTrack zapewnia najlepsze warunki handlowe oraz współpracę nie tylko instalatorom odnawialnych źródeł energii, ale również firmom zajmującym się doposażaniem oraz produkcją kamperów i łodzi.

SunTrack s.c.

al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok 6

01-242 Warszawa

tel. 22 646 46 92

email: info@suntrack.pl

www: https://suntrack.pl

 

artykuł sponsorowany