iStoragE3 odpowiedzią na nową edycję programu Mój Prąd 5.0

iStoragE3 odpowiedzią na nową edycję programu Mój Prąd 5.0

W dniu 22 kwietnia ruszyła kolejna edycja programu Mój Prąd 5.0. Ma ona na celu dofinansowanie OZE i zwiększenie efektywności energetycznej w domach jednorodzinnych.

Mając na uwadze warunki dotacji w piątej edycji Mojego Prądu, Kehua ze swoim flagowym rozwiązaniem iStoragE3 idealnie spełnia wszystkie kryteria nowego dofinansowania.

Kehua iStoragE3 spełnia kryteria dofinansowania fotowoltaiki i magazynu energii!

 

dotacja na magazyn energii Kehua
Kehua Tech

Bazując na założeniach Mojego Prądu 5.0, Kehua’s iStoragE3 może przynieść maksymalne dofinansowanie w wysokości 26 000 zł. iStoragE3 w zakresie mikroinstalacji PV 2-10kW pozwala na uzyskanie maksymalnej przewidywanej kwoty do 7 tys. zł. Dodatkowo dzięki modułowemu systemowi bateryjnemu, który jest zintegrowany z falownikiem fotowoltaicznym w jednym urządzeniu „all-in-one” beneficjent programu Mój Prąd 5.0 zyskuje również do 16 ts. złotych przewidzianych na magazyn energii elektrycznej.

Co więcej, iStoragE3 to również ESS, czyli kompleksowy zintegrowany w jednym urządzeniu system zarządzania energią, więc może spełniać również kryteria dofinansowania na system zarządzania produkowaną i magazynowaną energią w wysokości 3 tys. zł.

Najlepszy wybór systemu magazynowania energii w programie Mój Prąd 5.0

Podsumowując: system iStoragE3 od Kehua to optymalny wybór, uwzględniając warunki finansowania nowego rozdania w piątej edycji programu Mój Prąd 5.0. Jedno urządzenie do produkcji, magazynowania i zarządzania energią w postaci ESS iStoragE3 gwarantuje maksymalne dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

O Kehua

Dzięki 34-letniemu doświadczeniu w rozwoju technologii elektroenergetycznych Kehua ugruntowała swoją wiodącą pozycję na całym świecie. Obecnie Kehua zajmuje 5. miejsce wśród globalnych dostawców falowników hybrydowych według S&P (dawniej IHS Markit) oraz znajduje się w TOP 10 rankingu Bloomberga w zakresie marek falowników solarnych wykorzystywanych w projektach finansowanych kredytem terminowym. Kehua będzie nadal tworzyć nowoczesne rozwiązania energetyczne, aby świat mógł cieszyć się bezpiecznym życiem bez węgla.

 

artykuł sponsorowany