REKLAMA
 
REKLAMA
 

Partner handlowy – stacje ładowania samochodów elektrycznych

Telefon
665 033 705
E-mail
mjankowski@elomoto.eco

Poszukujemy partnerów handlowych w całej Polsce do sprzedaży stacji ładowania i dzierżawy miejsc parkingowych pod budowę naszej sieci ładowarek.

Elektromobilność jest jednym z najszybciej rosnących rynków na świecie i w Polsce. Dynamiczny rozwój tej branży otwiera niesamowite możliwości również dla osób działających w sprzedaży. Jest szansą na wysokie dochody, szybki wzrost zawodowy i ogromną satysfakcję z uczestnictwa w budowie nowego sektora transportu. Bądź jednym z pierwszych i zarabiaj na rEVolucji! Rozwijamy sieć handlową w całej Polsce i potrzebujemy właśnie Ciebie! Nie prześpij tej okazji.

Elomoto Sp. z o.o. (elomoto.eco) jest dynamicznie rozwijającym się graczem na mapie polskiej elektromobilności. Zajmujemy się rozwojem własnej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych (jako operator z własnym systemem i aplikacją) oraz kompleksową obsługą klientów zewnętrznych w zakresie infrastruktury dla elektromobilności. Działamy poprzez sieć handlową (własną i partnerską) oraz e-commerce (elomoto.store). Mamy prawdopodobnie najszerszą ofertę produktową na rynku (jesteśmy dystrybutorem urządzeń 10 producentów).

Do zespołu zapraszamy PARTNERÓW HANDLOWYCH (grupy sprzedażowe oraz freelancerzy z różnych branż – może to być Twoje dodatkowe zajęcie) na terenie całej Polski do sprzedaży naszych rozwiązań (sprzedaż i montaż stacji ładowania z pełną obsługą serwisową oraz rozliczeniową – również w leasingu/abonamencie, ekspertyz dopuszczalności i dzierżawa miejsc parkingowych pod budowę naszych stacji ładowania). Zapewniamy wysoki poziom usług dla Twoich klientów oraz atrakcyjne warunki prowizyjne dla Ciebie (dobre ceny, szybkie terminy wykonania, serwis, system operatorski).

Oferujemy atrakcyjne warunki prowizyjne, pełne wsparcie szkoleniowe i opiekę Kierownika Sieci partnerskiej.
W razie pytań prosimy o kontakt z Kamilą (rekrutacja@elomoto.eco, 665 404 725) lub Michałem (mjankowski@elomoto.eco, 665 033 705).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA